Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652707
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Κάτια την είχα δει την προηγούμενη εβδομάδα σε πέρασμα μου από το ελαιοτριβείο...!Μου έκανε το κλικ καθώς είναι έκφυλη παρουσία και κάτι τέτοια σε μασάζ μου αρέσει να τα δοκιμάζω...Την Τρίτη που πέρασα ήταν η πρώτη της μέρα αν θυμάμαι καλά και όταν πήγα ίσα ίσα που πρόλαβα να την δω καθώς θα έμπαινε με συναγωνιστή,έτσι αποχώρησα ανανεώνοντας το ραντεβού μου για σήμερα το μεσημεράκι....!Κουλ

Έφτασα στο ίδρυμα και κατευθείαν στον τρίτο όροφο όπου είχε την καινούργια άφιξη... Κουλ Επιλογή κατευθείαν της Κάτια σε μισάωρο "δοκιμαστικό"πρόγραμμα....!Πέρασα στο δωμάτιο και ήρθε και εκείνη για να γνωριστούμε...!Είναι αρκετά επικοινωνιακή,έχει έναν τρόπο να σπάει τον πάγο και να σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα,αυτό είναι στα συν της...Έχει έκφυλο πρόσωπο με μακριά μαλλιά ως την μέση,στήθος μέτριο όχι πολύ μεγάλο αλλά ούτε και πολύ μικρό,ανοιχτή λίγο περιφέρεια με λίγη κοιλίτσα και μελαμψή επιδερμίδα...Αυτό που με τράβηξε περισσότερο στο να την επιλέξω ήταν ότι ήταν άνετη στο σαλονάρισμα και έριξε και κανα δύο έκφυλες ματιές πράγμα που σήμαινε πως στο δωμάτιο θα είναι καλή στο πρόγραμμα...!

Έκανα ένα ντουζάκι για να φρεσκαριστώ και την περίμενα ξαπλωμένος...Μπήκε μέσα με πλησίασε και με φίλησε πεταχτά... Έρωτας Μιλήσαμε για λίγο για διάφορα θέματα και ξεκινήσαμε τα φιλιά τα οποία στην πορεία μετατράπηκαν σε γλωσσόφιλα...Της αφαίρεσα την ρόμπα και τα εσώρουχα και εκείνη ξεκίνησε το στοματικό...Καλό στοματικό σε γενικές γραμμές με ρούφηγμα στα @@@κια.Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ με πρώτη στάση το πισωκολλητό....!Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου ανταλλάζαμε και γλωσσόφιλα και με πιο δυνατούς ρυθμούς αφαίρεσα το προφυλακτικό και "ψέκασα" το στήθος της...!
Μαζευτήκαμε όπως όπως και κάναμε ντουζάκι για να χαλαρώσουμε...Είχαμε αντιστρέψει τη ροή του "προγράμματος" και ξεκινήσαμε με σεξ για να καταλήξουμε σε μασάζ,πράγμα που κάνω σπάνια αλλά όταν ο παρτενέρ σου το βγάζει γιατί όχι...
Έτσι λοιπόν στην πορεία ξάπλωσα για να με χαλαρώσει με μασαζάκι...Η αλήθεια είναι πως στο πρόγραμμα,δηλαδή στο κομμάτι του σεξ είναι αρκετά καλή,αντιθέτως στο μασάζ θέλει λίγο δουλίτσα για όσους είναι γνώστες.Οπότε βελτιώνοντας κάποια σημεία στο μασάζ θα είναι μία από τις πολύ καλές επιλογές του ιδρύματος.
Μην ξεχνάμε πως έτσι ήταν και η Σάρα στον έκτο όροφο και έχει γίνει άψογη σε υπηρεσίες και μασάζ!
Αυτά για την Κάτια και την γνωριμία μου μαζί της....


Καλή μας συνέχεια!Ναι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κάτια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού