Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δόξα και τιμή στον σύντροφο Τσάβες, δόξα και τιμή στον ιδεοληπτικό επαναστάτη της συμφοράς, τον Τσε Γκεβάρα από τα Lidl, που βούλιαξε μια χώρα πλούσια σε φυσικούς πόρους και πετρέλαιο στέλνοντας τις καλλίπυγες ιθαγενείς της στον πούτσο μας με το ελάχιστο δυνατό αντίτιμο (20 γιούρια). Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τις πρώτες μεταμεσονύκτιες ώρες και στο σαλόνι η τσα2 ανακοίνωσε 6(!) κοπέλες. Οι δύο ήταν στο δωμάτιο και μου παρουσιάστηκαν οι εναπομείνασες καλύπτοντας πλήρως τα σωματοτυπικά γούστα μου. Είμαι κωλάκιας, λάγνος και ακόλαστος, ως εκ τούτου όλες στάθηκαν στο ύψος των περιστάσεων και των προσδοκιών μου. Η Έμμυ που την έχω πάρει πολλάκις, η Πατρίτσια και τα δύο θωρηκτά Πάολα και Μάρι. Η δεύτερη είχε όλο το πακέτο (μπουτάρες, κωλάρα, χυτά βυζιά) συν όμορφο πρόσωπο αλλά προτίμησα την πανομοιότυπη ομόσταυλη της λόγω μάλλον μιας εσάνς εξωτικότητας που ενέπνεε. Η Πάολα λοιπόν είναι το χαριτωμένο μπαζάκι της διπλανής πόρτας, ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή και διαπιστώνοντας ότι μιλάω τη μητρική της λύθηκε μονομιάς. Γενικώς η χρήση της Ισπανικής με έχει σώσει σε πολλές αντίστοιχες περιπτώσεις. Αφού της έκανα και ένα κοπλιμέντο για τα υπέροχα τεσσάρια βυζιά της (me gusta su tetas) ξεκίνησε η μάχη που περιλάμβανε 69, ιεραποστολικό και πισωκολητό, τελείωμα και λίγο σόσιαλ πριν την αποχώρηση με δυο φιλιά στο μάγουλο. Δεν έχω παράπονο, τίμησε τα λεφτά της με το παραπάνω

υ.γ 1) Εκεί στο ίδρυμα κάντε κάτι με τις καπότες σας. Είναι η τρίτη φορά που μου σπάει (ευτυχώς την ώρα που τελείωνα και είχα φροντίσει να βγω χύνοντας στη χούφτα μου, η ίδια ούτε που το κατάλαβε). Θέτετε σε κίνδυνο τόσο την δική μας υγεία όσο και των κορασίδων
υ.γ 2) Η Πάολα μου θύμισε έντονα μια φίλη της κολλητής μου που μου την έπεφτε στην ψύχρα και' γω την απαξίωνα εξερευνώντας άλλες ομορφότερες πολιτείες. Ε να που έδωσα και είκοσι ευρώ για την Νοτιοαμερικάνικη εκδοχή της. Άβυσσος η ψυχή του πουτανιάρη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Ημεδαπος , DeanCorso και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2018
Τα εχω πει κι εγω για τις καποτες τουςς
PV
Peter Van Norden
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1