Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Οπως λεει και ο τιτλος πρωτη φορα ετσι λοιπον και εγεινε ... παμε λεει ο κολητος να ριξουμε εναν .. αντε παμε λεω να ζησω και αυτη την εμπειρια , αφου γυρησαμε λιγο και ειδαμε τι παιζει παμε λοιπον και στο εν λογο στουντιο 7 τα ξημερωματα και βλεπουμε εναν υπερκοματο... μια κωλαρα διαστιμικη ωραιο κορμακι .. και καπου εκει αρχιζουν τα τηλεφωνα της δικιας μου . τωρα τι να πω οτι ειμαι σε μπουρδελο ? γιατι δεν το σηκωνω ... αναγκαστικα μιας και ειχε και κοσμο φευγουμε αλλα δεν παραιτηθικαμε... ξυπναω λοιπον παμε καφεδακι με τον κολητο γυρναμε και λλει παμε να κανουμε αυτο που ηρθαμε εχθες .. να σε βαλω επιτελους στα κολπα... οκ και παμε παλι απογευματακι στην βαρδια παλι ξανα η μαρια προς καλη μας τυχη... ωπα λεω εδω ειμαστε ... βγαινει τσατσα η τσατσα αρχιζει τα γνωστα μονοι μας μεσα τσιμπουκακι πισωκολητο 15 ευρω ελευθερα πιασηματα κτλπ κτλπ... λεω μουναρος η τυπησα καλο ειναι να παμε με κατι καλο για αρχη .. μπαινω δωματιο γεια σου μωρο γεια σου και σενα τι κανεις ? καλα ειπαν οι γιατροι ξαπλωνω βαζει προφυλακτικο αρχιζει την πιπα για 30 δευτερα δεν καυλωνω λεω για εμπειρια πουτανας η κοπελα μου καλητερη ειναι ... ε αφου με καυλωσε τελικα στηνετε στα 4 μου πιανει τον πουτσο τον βαζει μεσα αρχιζω να δεινω πονο η Μαρια εκει σταθερα ψιλοψευτικα βογκιτα λεω δεν γινετε καπως πρεπει να χυσεις ε βγαινω και εγω τραβαω μια ωραιοτατη μαλακια και τυφλα να εχει το γαμηση .. αυτο που μπορω να πω ειναι οτι εχει κωλαρα πολυ ωραιο κορμακι μικρο στηθος καυλοφατσα αλλα ψεκαστε σκουπιστε τειωσατε στα 4 λεπτα και ειμαι τζετ...

αν θα ξαναπηγαινα μαζι της ειναι μονο και μονο για να χουφτωσω την κωλαρα της και να την παιξω Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

ρε κολητε μηπως να δοκιμασουμε και ενα call girl να δουμε μηπως ειναι καλητερη εμπιρεια ??? Γλώσσα Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, Andrew256, Giorgaras Kalamatianos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2018
Αρχη είναι ακόμα, μην το βάζεις κάτω συναγωνιστή! Μεγάλο χαμόγελοΓερο-μύστης Η επόμενη θα είναι καλύτερη!Ματάκι
11 Ιουνίου, 2018
Έκανες σεφτε με μια από τις μεγαλύτερες φολες και έδωσες και 15 ευρώ.Πηγαινε Φυλής να πάρεις πολύ καλύτερες και με πλούσια προγράμματα.Απλα να ξέρεις ότι τα μπουρδέλα είναι σαν το τζόγο μπορεί να εθιστεις...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2