Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήγα για την εμμυ που ηταν με πελατη στο δωμάτιο και βγηκε στο σαλόνι η Κλεοπάτρα την είχα βάλει στόχο καιρό τώρα λόγω που μου αρεσουν τα γλωσοφιλα και γενικά καλων κριτικών αλα δεν τη πετυχαινα στη βάρδια της
Εχει γινει ξανθιά με λίγα κιλά παραπανω απο αυτο που δειχνουν οι φωτογραφίες
Περιμενα στο δωμάτιο που δεν αργησε να έρθει χαμογελαστή με χαιρετησε σηκωθηκα ανταλαξαμε φιλακια με ρωτησε πως με λένε της είπα πως ειναι πρωτη φορα μαζί της και στα ορθια αρχισαμε τα προκαταρκτικα με φιλια στο στομα φυσικά που παρ ολη τη κουραση μου γιατι πηγα μετα τη δουλειά το εργαλείο αρχισε να σκληραίνει
το μωρό ανταποκριθηκε πρόθυμα γλυφωτας μου στηθος ενω εξερευνουσα με το χερι μου κολο μουνακι βίζακια
Στη συνέχεια ανεβηκε στ κρεβάτι στήθηκε στα τέσσερα κουνώντας το κωλαράκι της προκαλώντας με περασα το πρόσωπο μου από γλουτούς κωλαράκι ανέβηκα και ετριψα για λιγο πουτσο και αρχιδιά μου στη κωλαρα της νοιωθωντας το καυτο μουνακι της στα αρχιδια μου και φτανοντας σε πληρη στηση γυρισε ανάσκελα πεσανε μερικά φιλια γλυψιμο στα βιζακια της και κατεβαινοντας χαμηλότερα ένα γρήγορο πέρασμα των χειλιών μου από το μουνακι της και στη γύρω περιοχή καθότι προσπαθώ να κόψω το γλυφωμουνι αν και νομίζω πιο εύκολα κόβεις το τσιγάρο
Ξεκίνησε πιπα χωρίς ,η πιπα της είχε διάρκεια καλη αίσθηση με περιποίηση του πάνω μέρους και έχοντας το χέρι στη βάση δεν ασχολήθηκε με τα μπαλάκια με ειχε συνεπάρει και ξεχασα να το ζητησω αν και θα μπορούσε να το κάνει απο μονη της
Εγω της χαϊδεύα τις τρυπούλες της βάζοντας ελαφρα δάχτυλο στο μουνακι της γονατιστος στο κρεβάτι απολαμβανα το μωρό αυτο ανάμεσα στα ποδια μου με τα πράσινα μάτια του να μου ρίχνουν λαγνες ματιες και ενα λαιμό ποιημα που άρχισα να χαϊδεύω και να της δινω ρυθμό
πιέζοντας τον δεν ξερω γιατί αλα η αισθηση του λαιμου της με εφτιαχνε πολυ
Στη συνέχεια εβαλε προφυλακτικό τη ξάπλωσα ανάσκελα και μπηκα
αίσθηση καλή με τη Κλεοπάτρα να σηκώνει τη λεκάνη να σπρώχνει πάνω μου να τον παρει όλο μέσα της
κρατωντας την απο τη λεκανη συνεχίσαμε ετσι για λιγο μετά έφερα τα ποδια της στο στήθος μου χαιδευοντας τα το με χερια και στομα ενω το μωράκι με κοιτουσε συμετεχοντας με αληθοφανεις φωνούλες
στη συνέχεια άνοιξε τα ποδια έπεσα πάνω της και αρχισαμε τα φιλια νοιωθωντας την ανασα της στο προσωπο μου να γίνεται ολο και πιο γρηγορη ενω τα ποδια της με ειχαν αγκαλιάσει σφιχτά κάτι τα φιλια κατι η ανασα της δεν κρατηθηκα και έφτασα στη κορύφωση με το μωράκι να δείχνει μια απαγοητευση σαν να την έκοψα πανω στο καλό,, να το πιστέψω? δε νομίζω, ,
έμεινα λιγο ακόμα μέσα της αφού συνεχίσαμε για λιγο ακομα τα φιλια δεν έδειξε καθόλου να βιάζεται με ρώτησε αν μου άρεσε της είπα φυσικά και ότι σύντομα θα ξαναβρεθούμε
Η Κλεοπάτρα νεο ομορφο κοριτσι τα λιγα κιλα που πηρε δεν χαλάνε το συνολο έδειξε από την αρχή ότι δεν βιάζεται δεν μου είπε σε κατι οχι είχε καλή συμετοχη στα αρνητικά θα έβαζα την επικοινωνία λόγω γλώσσας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Andrew256, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2018
"προσπαθώ να κόψω το γλυφωμουνι αν και νομίζω πιο εύκολα κόβεις το τσιγάρο". χαχα θεός, έγραψες! Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1