Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωϊνές καυλες με οφηγησαν στο Μεταξουργειο, ειχα σκοπο να παω στη γκιλφ Ελενη στο Μεγ.Αλεξ 22 ισογειο αλλα μου ειπαν οτι εχει ρεπο οπως καθε κυριακη, βεβαια πριν κανα μηνα που ειχα παει παρασκευη μου ειχαν πει οτι εχει ρεπο οπως καθε παρασκευη... αποφασισε επιτελους βρε κοπελα μου.
Στον οικο λοιπον βρίσκονταν δυο κορασιδες, το κλικ μου εκανε η μιλφ+ Αναστασια.
Η Αναστασια ειναι μια ρωσσιδα 32 ετων οπως ειπε αλλα σιγουρα κρυβει χρονακια.
Εχει μαυρο μαλλι δεμενο κοτσο με αφελειες μπροστα. Το προσωπο της ειναι στρογγυλο,κλασσικη ρωσσοφατσα με πρασινα ματια. Το σωμα της οχι κατι ιδιαιτερο, εχει μερικα κιλακια στην περιφερεια μπουτια με κυτταριτιδα και συσσωρευμενο λιπος στην κοιλια της προφανως απο γεννες το οποιο κρυβει με το μαυρο κομπινεζον που βγαινει στο σαλονι. Το βυζι της δυαρι στητο.
Το προγραμμα της περιειχε το ελευθερο στοματικο αλλα οχι τελειωτικο οπως επιθυμουσα.
Βαριομουν να ψαξω την πιατσα ομως και ετσι περασα με αυτη.
Η Αναστασια ηρθε στο δωματιο και με λιγα αγγλικα που ηξερε συστηθηκαμε και πιασαμε για λιγο την κουβεντα, ειναι δυο μηνες στην Ελλαδα και στην χωρα της ηταν φαρμακοποιος, ωστοσο η επιχειρηση εκλεισε και η ανεργη φαρμακοποιος μη μπορωντας να βρει δουλεια εκει ηρθε εδω.
Φαινεται να ελεγε αληθεια μιας και αυτες τις μερες με ταλαιπωρει ενας πονος στο χερι μου και της εδειξα το κουτι με τα voltaren retard που παιρνω αλλα η ιδια μου συστησε κατι ρωσσικα να παρω και που θα εκαναν πολυ καλυτερη δουλεια αλλα κριμας δε μπορω να τα βρω εδω.
Τεσπα με ρωτησε αμα θελω πιπα με καποτα και της ειπα οχι, σκουπισε σχολαστικα με μωρομαντηλο τον πουτσο μου και τον εμπασε στο στομα της γυμνο. Η πιπα της επιφανειακη - αεροπιπα, προφανως σιχαινεται και δε θελει ακαποτα και το δειχνει με την κακη πιπα της. Μετα την πιπα της με καβαλησε (χωρις εισοδο) και αρχισε να με φιλαει και να με γλειφει απο πανω προς τα κατω, κανει αρκετη χρηση της γλωσσας της, γεμισε με σαλια το λαιμο μου και το στηθος μου.
Της ειπα να κατσει πανω στο καυλι μου οποτε εβαλε καποτα και εκατσε, δεν ειχε καποιο δικο της ρυθμο, την περισσοτερη δουλεια την εκανα εγω που ημουνα απο κατω.
Την εβαλα σε κανονικη σταση οπου επεσαν ρομαντικα γλωσσοφιλα και γλειψιματα και απο τους δυο μας.
Το τελος ηρθε σε αυτη τη σταση.

Συμπερασματικα η Αναστασια ειναι μια τυπικη καταθεση με ενα μετριο προς κακο κορμι, απο εμενα δε θα ξαναπροτιμηθει λογω του οτι δεν ηταν του γουστου μου. Ωστοσο δεν ειναι πεταμενο δεκαρικο δεν κλεβει και δεν βιαζεται στο δωματιο. Ειναι μια καλη επιλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2010
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.932
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2019
Πεταμένο δεκαρικό τύπε... Δοκίμασε Ειρήνη το απόγευμα είναι ότι πιο τίμιο στο δεκαρικάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1