Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Νυχτερινή επίσκεψη στο Κολωνού-45 αριστερά, με στόχο τη gilf Αντριάνα. Είχαν περάσει πάνω από 3 χρόνια από την τελευταία φορά που την είχα πάρει, και λέω κάτσε να την επισκευτώ να δω σε τι κατάσταση είναι. Είχα διαβάσει στις κριτικές συναγωνιστών ότι έχει πέσει η απόδοση της, αλλά λέω χαλάλι, ας την τιμήσω για τελευταία φορά, ως φόρο τιμής για τις ωραίες στιγμές που μου είχε χαρίσει στο ένδοξο παρελθόν ΚαπέλοΚαπέλο
Μπήκε μέσα στο δωμάτιο με το χαμόγελο, όπως πάντα, και άρχισε τα φιλιά σε λαιμό και στήθος. Προσπαθούσε να δείξει ζεστασιά, αλλά δεν της έβγαινε όπως παλιά. Ο χρόνος έχει περάσει έντονα από πάνω της, και δυστυχώς όσο και να προσπαθεί, δε μπορεί να αναπληρώσει το κενό. Το τσιμπούκι της, το οποίο ήταν το δυνατό της σημείο, έχει γίνει πολύ μέτριο. Δε μπορεί να γλύψει την ψωλή με τον ίδιο ζήλο, και το ίδιο ισχύει και για το καραμέλωμα στις μπάλλες. Δείχνει να προσπαθεί, αλλά να μην έχει τις ίδιες αντοχές και καύλες Money MouthMoney Mouth Ο παργαλάτσος μου σηκώθηκε βέβαια, αλλά όχι με την ίδια ταχύτητα που τον σήκωνε παλιά η Αντριάνα.
Η ίδια μέτρια κατάσταση δυστυχώς συνεχίστηκε και στο γλειφοκώλι που μου έκανε, αφού δε μου καθάριζε τον πρωκτό με το ίδιο πάθος. Σε κάποια φάση ξεχάστηκα και της έσπρωξα το κεφάλι για να μου χώσει την γλώσσα της πιο βαθειά μέσα στην κωλοτρυπίδα μου, και αμέσως έδειξε τη δυσαρέσκεια της. ΛύπηΛύπη
Τέλοσπάντων, δε τη γάμησα καθόλου, γιατί με ψιλοτρόμαζε και η φάτσα της (η οποία έχει σπάσει υπερβολικά)Γερο-μύστηςΓερο-μύστης , και την έβαλα να με τελιώσει με πίπα. Έστω και δύσκολα, κατάφερε να με τελιώσει και να μου ρουφήξει και την τελευταία στάλα σπερματος. Με χαιρέτησε με χαμόγελο, μου έδωσε και 1 πεταχτό φιλάκι στον ώμο, και αποχώρησε.
Αντίο Αντριάνα, και σε ευχαριστώ για τις ωραίες στιγμές του παρελθόντος, αλλά δυστυχώς έφτασε η ώρα να αποσυρθείς. Καλύτερα να το κάνεις τώρα, γιατί είναι κρίμα να απογοητεύεις το πολυπληθές κοινό σου, του οποίου ρουφούσες τις ψωλές για όλα αυτά τα χρόνια.ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚαπέλοΝαι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού