Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έψαχνα για μιλφόνι στο τσαρδί αυτό αλλά με καύλωσε ενα μικρό αθώο πιπινάκι και είπα να το δοκιμάσω. Όνομα Νέλια, μικροσκοπικό μωράκι κάτω απο 20 χρόνων με ωραία 2αρια βυζάκια αν και είναι εντελώς στεγνή στο σώμα.
Δεν ξέρει ελληνικά ή αγγλικά και η συννενόηση περιορίστηκε στα απαραίτητα μόνο. Πήγα να τη φιλίσω και ηταν δεκτική αν και δεν άνοιγε το στόμα της καλά. Όπως κατάλαβα αργότερα το κάνει γιατί μάλλον έχει χαλασμένη οδοντοστοιχία και ντρέπεται.
Της έβαλα το εργαλείο μπροστά στη μούρη, το σκούπισε με υγρό μαντηλάκι και προσπάθησε να μου κάνει πίπα που όμως περιορίστηκε στο να βάζει μόνο το κεφάλι μέσα στο μικρό μισάνοιχτο στόμα της. Ταυτοχροναυ έβαλα δάχτυλο στο όμορφο μικρό μουνάκι της και άκουγα τους πολυ ερεθιστικους ήχους ηδονής που έβγαζε. Ήθελα να περιποιηθώ το μουνάκι της αλλά παρατήρησα οτι μπόχα έζεχνε απο το χέρι μου που έβγαλα απο το μουνί και δεν το πλησίασα καν με τη γλώσσα μου. Τέλος πάντων η στύση ήταν δυνατή και πέρασα μόνος μου το προφυλακτικό και μπήκα μέσα της σιγά σιγά μην την πονέσω γιατι πίστευα οτι θα είναι στενή και αδούλευτη. Εδώ απογοητεύθηκα πάλι λίγο γιατί δεν ηταν τόσο στενή και είχε κρέμα. Δεν απογοητεύθηκα όμως με την θέα των εκφράσεων στο πρόσωπο της όσο τη γάμησα αποκλειστικά στην κανονική στάση σε συνδιασμό με τους ήχους καύλας που έβγαζε. Έτσι μου ήρθε να χύσω σύντομα και το έκανα στη κοιλίτσα της αφού αρνήθηκε με νοήματα το τελείωμα στο στόμα.
Αν το ζητούμενο είναι ένα νεανικότατο κορμάκι να πάτε. Αν θέλετε γλειφομούνια ξανασκεφτείτε το γιατί μυρίζει έντονα η κοπελίτσα εκεί χαμηλά. Αν θέλετε να βλέπετε καυλωτικες αντιδράσεις οσο γαμάτε επιβάλεται να επισκεφθείτε. Αυτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Νέλια
reaper21
Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
87
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, dinos34, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2018
Πωω ρε φίλε βρωμαγε το μουνι της λογικά θα είναι γεμάτο μύκητες σκατα και τα δόντια της σάπια ούτε για αστείο δεν θα σκεφτώ να δοκιμάσω τη κοπέλα.
Τι να τις κάνεις τις καυλωτικες αντιδράσεις οταν γαμας άσε καλύτερα θα ξερασω
10 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειναι σκληρη η πιατσα τυπεΓερο-μύστηςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2