Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Nέλια είναι καινούρια κοπέλα νεαρής ηλικίας,με μαλλιά μαύρα μακριά πυκνά,αφάνα,αδύνατη με λευκό δέρμα και μικροσκοπική.Εν κατακλείδι πρόκειται για petit πιπίνι.Έχοντας πολύ καιρό να πετύχω στα μαγαζιά τέτοια περίπτωση και ακούγοντας το πρόγραμμα που περιλάμβανε ελεύθερο στοματικό αποφάσισα να την δοκιμάσω.Πέρασα καλά.
Καταρχάς να πω ότι η κοπέλα επειδή είναι καινούρια είναι αρκετά σκυθρωπή και σφιγμένη.Έχει τρακ και αυτό φαίνεται τόσο στο σαλονάρισμα όσο και μέσα στο δωμάτιο.Για να πω την αλήθεια πίστευα ότι θα φάω φόλα αλλά ευτυχώς διαψεύστηκα.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο δεν γνωρίζει καθόλου Αγγλικά και φυσικά ούτε και Ελληνικά.Είναι σχεδόν αμίλητη.Η συνεννόηση για την αλλαγή των στάσεων γίνεται κυρίως με νοήματα και χειρονομίες.Επειδή ήταν κάπως αμήχανη φρόντισα να είμαι ευγενικός μαζί της.Ξεκινήσαμε στα όρθια με χάδια και φιλιά αισθησιακά στο στόμα.
Κατόπιν ξαπλώσαμε και συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά που περιλάμβαναν χάδια και αγκαλιές.Η κοπέλα έσκυψε και πέρασε σε ακάλυπτο τσιμπούκι ενώ εγώ έβαζα δάχτυλο στο μουνάκι της.Το τσιμπούκι της Νέλιας ήταν αργό και με χέρι και κατόπιν χωρίς χέρι αφού της το απέσυρα.Το τσιμπούκι της είναι καλό σε γενικές γραμμές αλλά σίγουρα επιδέχεται βελτίωσης μιας και η κοπέλα δεν είναι έμπειρη.Της έδειξα να μου περιποιηθεί και τα δίδυμα και έσκυψε και άρχισε να τα ρουφάει σε συγκεκριμένο σημείο.Στο ρούφηγμα ένιωθα τα ζεστά της χείλη.
Περάσαμε σε στάση 69 όπου εκεί η Νέλια άρχισε να λύνεται μιας και η περιποίηση που της έκανα ήταν αρκετά καλή.Άναστέναζε και βογγούσε ηδονικά.Η πίσω πόρτα ήταν λιγάκι δουλεμένη αλλά δεν προσφέρεται στο πρόγραμμα.Στην στάση του 69 το απολαύσαμε και οι δύο.
Κατόπιν η Νέλια πέρασε το προφυλακτικό,με καβάλησε και σε κατακόρυφη θέση άρχισε να ανεβοκατεβαίνει. Στην θέση αυτή χάιδευα τα στήθη της τα οποία είναι δυομισάρια περίπου και είναι στητά και σφιχτά. Η έκφραση που θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω για το σχήμα τους είναι σαν δύο μικρά μπολ (τάπερ).Στην συνέχεια την εφερα πιο κοντά μου και ήμασταν σε πολύ στενή επαφή καθώς το μικρό της κορμάκι ήταν ξαπλωμένο πάνω μου.Της έκανα απαλά έρωτα και η κοπέλα αναστέναζε απο καύλα.Στην θέση αυτή ανταλλάξαμε και μερικά φιλιά ακόμα.Όσο την γαμούσα μπορούσα να νιώσω την καυτή της ανάσα στον λαιμό και το αυτί μου.
Στην στάση του πισωκολητού η Νέλια έβαλε το μαξιλαράκι της κάτω απο την κοιλιά και έτσι είχα πολύ καλή πρόσβαση στο μουνάκι της.Στις στάσεις γενικά δεν έκλεβε καθόλου και ήταν συνεργάσιμη.Άρχισα να την καρφώνω βλέποντας τον πούτσο μου να σκίζει το μουνάκι της ενώ το πιπινάκι βογγούσε απο κάβλα.
Περάσαμε σε στάση ιεραποστολικού όπου αρχικώς αγκαλιαστήκαμε και πέσαν και λίγα φιλιά ακόμα και κατόπιν εγώ στα γόνατα να την καρφώνω.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και κάνοντας παιχνίδι τέλειωσα πάνω στο petit κορμάκι του πιπινιού επισφραγίζοντας μία ακόμα επιτυχημένη συνεύρεση.
Συνοψίζοντας η Νέλια είναι ένα petite πιπίνι,με τρακ αλλά συνεργάσιμη στις στάσεις καθότι δεν κλέβει.Προσφέρει ελεύθερο στοματικό και 69.Αν της φερθείτε με το μαλακό σίγουρα θα νιώσει πιο άνετα και θα σας το ανταποδώσει.Την προτείνω καθώς είναι vfm και ειδικά σε όσους τους αρέσει ο συγκεκριμένος σωματότυπος στις γυναίκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Νέλια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spirolondon, anoixtiri, mallias20 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού