Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228489
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια οφειλόμενη εδώ και καιρό κριτική, που έπρεπε να την έχω γράψει αλλά παρέλειψα. Συνάντησα την Άντζελα δυο φορές μέσα σε διάστημα 3-4 μηνών το 2016, εν μέσω Euro (καλή ώρα τώρα ήρθε το Μουντιάλ) την πρώτη φορά και αργότερα λίγο προτού ανοίξουν τα σχολεία (εννοείται πως έχω προ πολλού τελειώσει). Την πρώτη φορά με μονόωρο ραντεβού στα 80 ευρώ και τη δεύτερη 1,5 ώρας στα 120 ευρώ. Η Άντζελα εκ πρώτης όψεως είναι εντυπωσιακή καθώς είναι ψηλή, ήταν ξανθιά (από ό, τι διάβασα άλλαξε το μαλλί σε μελαχρινό) και με βυζάρες φτιαγμένες. Το σώμα της κατ' εμέ θα ήταν εξαιρετικό αν δεν είχε κάνει αυτήν την επέμβαση με επιθέματα(;;;) στον κώλο, που για μένα είναι φουλ αντιαισθητικό και ψεύτικο. 1.000 φορές καλύτερα η φυσιολογική πτώση παρά το τόσο κακό και ψεύτικο. Το πρόσωπό της αδιάφορο θα έλεγα, μέτριο προς τα κάτω. Αυτά για την εμφάνιση. Στις υπηρεσίες η κοπέλα τα δίνει ΟΛΑ, τόσο απλά όσο το λέει η λέξη. Τρομερή πίπα, γλύφει τα πάντα και φαντάζομαι αν της ζητήσεις θα σε γλύψει και από κάτω- πίσω, και το κάνει με μεγάλη επιτυχία, σε σημείο που μπορείς να τελειώσεις και μόνο με την πίπα της! Σε κοιτάζει παράλληλα ανα στιγμές και αφιερώνεται σε αυτό που κάνει. Φιλί με γλώσσα και τέτοια δε μου αρέσουν με call girls και δεν το επιδιώκω. Στο κυρίως πιάτο η κοπέλα το κατέχει και φαίνεται ότι έχει μετρήσει χιλιόμετρα!! Πάνω, κάτω, cowgirl, reverse, στα 4, η κοπέλα μπορεί να κάνει όλες τις στάσεις, καθότι φαίνεται ότι γυμνάζεται και το' χει και από άποψη αντοχής. Το πιο δυνατό σημείο ο κώλος της που τον δίνει απλόχερα στην τιμή των 80 ευρώ (ίσως το μεγαλύτερο της προσόν) και μπορείς να καρφώνεις αβέρτα. Χαλάρωση μεγάλη στον κώλο της δεν παρατήρησα αλλά αυτά τώρα είναι της στιγμής. Συμμετοχή και βρωμόλογα μην περιμένετε πολλά πράγματα, ανεκτά όμως και περνάει τη βάση και σε αυτό. Τελείωμα στο στόμα, που το επιζητεί κιόλας γιατί φοβάται τα σκάγια στο πρόσωπο και το μαλλί και που μετά τα φτύνει στην τουαλέτα. Social που ειπαν πολλοί ότι είχαν πρόβλημα εγώ δεν παρατήρησα κάποιο πρόβλημα, ίσα ίσα θέλει να μιλήσει απλά χαμογελάει αν όχι καθόλου, σπανιότατα, οπότε μην αγχώνεστε, δε σημαίνει ότι λέτε κρύα ανέκδοτα! Εν ολίγοις στα 80 ευρώ για μια ώρα και στα 120 για 1,5 ώρα και 3 εκτονώσεις προσωπικά δεν έχω δει κάτι άλλο τόσο value for money. απλά πιστεύω για όσους την έχουν ήδη πάρει και έχουν την οικονομική δυνατότητα, ίσως αξίζει να ανεβάσουν έστω και λίγο το κασέ για να δοκιμάσουν και κάτι καινούργιο και που ίσως τους καλύψει ακόμη καλύτερα. Στην τιμή που παίζει όμως η Άντζελα είναι ακαταμάχητη εν καιρώ κρίσης και νομίζω το έχει καταλάβει! Αυτά καλά να περνάτε και υγεία πάνω από όλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Perier45, Προεδρος13, kwstasxat και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού