Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλεξάνδρα είναι καινούρια κοπέλα,Ρωσόφωνη,μιλφ,με μαλλιά ξανθά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους,σώμα με πιασιματάκια,στήθη τριάρια.Αποφάσισα να την δοκιμάσω και πέρασα καλά.
Στο δωμάτιο όταν μπήκε συστηθήκαμε για να σπάσει ο πάγος.Μιλάει σπαστά Ελληνικά και μπορείς να συνεννοηθείς.Σαν χαρακτήρας είναι αρκετά φιλική,ζεστή και ευγενική.Αρχίσαμε να φιλιόμαστε και η Αλεξάνδρα ανταπέδιδε.Υπήρξε χημεία μεταξύ μας.Φορούσε ένα κορσεδάκι πορτοκαλί και έβγαλε τα στήθη της έξω να τα περιποιηθώ.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι,της είπα να αφαιρέσει το κορσεδάκι, έχει λίγο κοιλίτσα αλλά αποζημιώνει με τις υπηρεσίες της και την ευγένεια της. Συνεχίσαμε τα φιλιά.Η κοπέλα κατόπιν υπόδειξης μου με έγλυψε και στο αυτί και με γκάβλωσε ακόμα πιο πολύ.
Η Αλεξάνδρα στην συνέχεια πέρασε στην πίπα.Η πίπα της είναι καλής ηδονικότητας,μετρίου βάθους σχετικά με χέρι και χώρις χέρι κατόπιν υπόδειξης.Σε προτροπή μου να περιποιηθεί και τα δίδυμα τα περιποιήθηκε τοπικά.
Της είπα να έρθει στο πλάι συνεχίζοντας την πίπα της και κατόπιν γύρισε σε στάση 69.Άρχισα να περιποιούμε την μουνάρα της ενώ η Αλεξάνδρα ανταπέδιδε την πίπα με handjob. Έδειχνε να απολαμβάνει την περιποίηση αν κρίνω απο τους σπασμούς και τα βογγητά ηδονής.
Κατόπιν η Αλεξάνδρα πέρασε προφυλακτικό και καβάλησε.Όσο ανεβοκατέβαινε πάνω στο κοντάρι χούφτωνα τις βυζάρες της.Την έφερα πιο κοντά μου όπου φιλιόμασταν και με έγλυφε.Την έγλυψα και εγώ στις βυζάρες της.
Την γύρισα για λίγο σε στάση πισοκωλητού όπου και την κάρφωσα δυνατά με την Αλεξάνδρα να αναστενάζει ηδονικά.
Έπειτα περάσαμε σε στάση ιεραποστολικού όπου συνεχίσαμε τα φιλιά και τις αγκαλιές όσο την γαμούσα.Ακολούθησε και μία παραλλαγή με τα πόδια της ψηλά.Αφού την κάρφωσα αρκετά περάσαμε στην επόμενη φάση.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό,ξάπλωσα την έβαλα στο πλάι.Αρχικώς μου περιποιήθηκε τους όρχεις και κατόπιν τον έπαιζα στο στόμα της.Όταν ήμουν έτοιμος απέθεσα τον κάματο της ημέρας στο φιλόξενο στόμα της Αλεξάνδρας.
Ακολούθησε κουβεντούλα όσο ντυνόταν,γενικά είναι ζεστός χαρακτήρας.Δώσαμε μερικά φιλιά ακόμα και μία ακόμα επιτυχημένη συνεδρία έλαβε τέλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Μπακμαν, mallias20 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού