Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 1 10
Call-Girls 3644
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Το ραντεβού το είχα κλείσει αρχικά με την Αλίκη από την προηγούμενη μέρα και είχα κάνει επιβεβαίωση την ίδια μέρα κατά τις 2 το μεσημέρι. Το ραντεβού ήταν για τις 9 το βράδυ αλλά στις 6 μού έρχεται sms από το γραφείο να τους πάρω τηλ. Επικοινωνώ και μου λένε ότι η Αλίκη τελικά δεν θα δουλέψει, ζητάω Λιλα μου λένε δεν δουλεύει, Ρένια, για την οποία έχω ακούσει καλά λόγια μου λένε δεν δουλεύει, Κορίνα μού λένε δεν την βρίσκουμε, δεν απαντάει στο τηλέφωνό να μας πει αν θα δουλέψει σήμερα...Κεφάλι σε τοίχο! Τους είπα ότι θέλω πιτσιρίκα και μίνιον και μού πρότειναν κάνα 2 μεταξύ των οποίων την sandy την Λατίνα πού κάνει λέει και πολύ καλό πρόγραμμα. Το γεγονός ότι η συγκεκριμένη κοπέλα δουλεύει αρκετό καιρό αλλά δεν έχει κριτική με έβαλε σε υποψίες αλλά ρίχνοντας μια βιαστική ματιά στις Φώτο είπα άντε ας το κάνω το κασκαντεριλίκη, είχε πάει και σχεδόν 7 ή ώρα και έτσι και αλλιώς δεν είχα και τον χρόνο να κάνω πολλές διορθωτικές κινήσεις με άλλα γραφεία. Ένας από τους λόγους πού τα ραντεβού τα κλείνω από νωρίς ή από την προηγούμενη είναι για να προλαβαίνω τα καλά τεμάχια των γραφείων και να μην τρώω ήττες. Κάνω αυτόν τον πρόλογο για να καταλάβουν αυτοί που διαβάζουν την κριτική πώς κατέληξα να κάνω το ραντεβού με την συγκεκριμένη κοπέλα. Δεν ήταν η πρώτη επιλογή μου ούτε καν η δεύτερη ούτε καν η τρίτη....

Οι φωτογραφίες στο site του γραφείου δεν με προετοίμασαν κατάλληλα για αυτό πού θα έπαιρνα, μάλλον είναι αρκετά παλιές ή έχουν υποστεί κάποια επεξεργασία για να κρύψουν αρκετά ελαττώματα γιατί εμένα μου ήρθε μια στρουμπουλή μιλφάρα. Η κοπέλα πρέπει να έχει αρκετά κιλά παραπανήσια, αρχή από μπυροκοιλί και ολίγον από κυτταρίτιδα στα μπούτια. Ο κώλος της είναι πολύ μεγάλος και έχει κάτι τεράστια πλαστικά βυζιά στα οποία η σιλικόνη έχει γίνει μπετόν αρμέ. Όλα αυτά σε σχέση με το πολύ κοντό ύψος της δημιουργούν μια δυσαρμονία πού βγάζει μάτι τουλάχιστον για την δικιά μου αισθητική. Πως να το πω η κοπέλα είναι παραφουσκωμένη. Παιδιά άλλο μινιόν άλλο κοντή έτσι.... 1.64 όπως είπα δεν είναι με τίποτα, αυτό υπό άλλες συνθήκες δεν θα με πείραζε καθόλου, το αντίθετο μάλιστα, αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση κάνει τα πράγματα ακόμα χειρότερα. Για το 28 χρονών δεν το σχολιάζω καν ...

Στα του αγώνα καλό αλλά μονότονο και χωρίς φαντασία στοματικό με DT, για περιποίηση τις γύρο περιοχής ούτε κουβέντα, φιλάει με γλώσσα αλλά μόνο αν το επιδιώξεις εσύ και για να πω την μαύρη αλήθεια δεν το επιδίωξα ιδιαιτέρα. Τα βυζιά με το μαλακό γιατί λέει πονάνε.... Στο κυρίως πιάτο ανταποκρίνεται σχετικά καλά με αληθοφανής κραβγούλες, μου πέταγε και κάτι " ay papi" Πρέπει να είναι κάργα κλειτοριδικιά γιατί έπαιζε συνέχεια με την κλειτορίδα της αλλά κάθε 3 και λίγο σταματούσαμε για να βάλει τζελ (θα σου βάλω και σως να γλιστράει πού έλεγε και η διαφήμιση της cosmote....Ναι!) Δεν θα έχω να θυμάμαι και πολλά από την παραπάνω συνάντηση. Όλη ή φάση ήταν μέτρια και παρέπεμπε σε στουντιοκατάσταση με μία κοπέλα πού δεν γνώριζα καν την ύπαρξη της στο συγκεκριμένο γραφείο και υπό νορμάλ συνθήκες δεν θα την φώναζα ποτέ. Στην ερώτηση μου αν κάνει cim μού είπε χαρακτηρίστηκα "αυτό μωρό μου είναι άλλο πρόγραμμα έχει έχτρα 30 ευρώ" ενώ στο site λέει +20.. ας τα βρει το γραφείο με την κοπέλα για αυτό το θέμα - απλώς το αναφέρω. Εγώ δεν πήρα cim γιατί ήδη αυτά πού έδωσα τα θεωρώ υπερβολικά για αυτό που πήρα.

Προσωπικά δεν θα την ξαναπάρω αλλά μπορεί να την συνιστούσα σε αυτούς με τα ανάλογα γούστα αν είχε κάποια λογική η τιμή πού χρεώνει, στα 140 την ώρα όμως με την καμία. Όταν στο παρελθόν έχουμε πάρει με 130 Βερόνικα από yourangels και σχετικά πρόσφατα με 120 την ώρα Michelle από GDE ή θα μπορούσα να πάρω Λιλα (αν την έβρισκα) από το ίδιο γραφείο με 150 το θεωρώ πάρα πολύ κακό VFM.

Συγνώμη αν στεναχώρησα κάποιους, οι κριτικές δεν γράφονται πάντα για να είναι ευχάριστες, δεν ξέρω τι πήγε στραβά την συγκεκριμένη μέρα. Προφανώς τα πάντα πήγαν στραβά. Φταίω και εγώ γιατί από κάποια στιγμή και μετά σκεπτόμουν με το κάτω κεφάλι και όχι με το πάνω και ήθελα σον και καλά να Κατσικογάμης ενώ έβλεπα ότι δεν μου έβγαινε με τίποτα. Γραφώ αυτήν την κριτική κυρίως για να ενημερώσω, δεν κρατώ καμία κακιά γιατί ειδικά το Athens Diva δεν μού έχει προσφέρει μέχρι τώρα κάποια μέτρια ή κακία εμπειρία οπότε θεωρώ ότι ήταν μια ατυχής συγκυρία και τίποτα παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.576
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, Dimitris-k, vltepdr και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2018
ειχα σκοπο να την παρω μερες τωρα αλλα το καθυστερουσα γιατι δεν ειχε κριτικες, με εσωσες φιλαρακι ευχαριστω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1