Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564538
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα σταμπαρει την Αμαρυλλις απο το site, ετσι κατηφορισα προς Δαφνη. Μπαινω στο στουντιο, μου λεει η Τσατσα αν ξερω ποια κοριτσια ειναι διαθεσιμα, της λεω για την αμαρυλις, μου λεει ειναι αμεσα διαθεσιμη, θελετε να τη δειτε; Ναι λεω, βγαινει ενα ξανθό πλασματακι μια σταλια αλλα τρομερα γλυκουλι, και να φοραει ενα κορμακι κολαση. Βουρ λεω, πληρωνω 100 για μισαωρο φουλ χωρις ακα τσιμπουκι (γιατι ειμαι και λιγο βραδυφλεγης εγω) και περναω στο δωματιο. Κανω το μπανακι μου, καθομαι περιμενω, σε λιγο ερχεται το κοριτσι. Την βαζω να κατσει στα γονατα μου, την πασπατευω λιγο, τη γδυνω σιγα σιγα, και αρχιζω παιχνιδι. (Πολυ) γλειψιμο μουνιου, τσιμπιμα και γλειψιμο στα βιζακια, σκαμπιλακια στο στητο κωλαρακι. Αυτη ασχολειται με το εργαλειο, αρχιζει με τραβηγμα να ξυπνησει, μετα καποτα και τσιμπουκι μεχρι να φτασει σε καποιο επιπεδο ορθοστασιας. Την βαζω στα τεσερα, και ξεκιναω. Δεν θα πω περαιτερω λεπτομερειες, γιατι το οπλο τελικα δεν πυροβολησε (δεν φταιει το κοριτσι, εχω διαφορα προβληματα τελευταια). Παρ ολα αυτα αυτη κατεβαλε πολυ φιλοτιμες προσπαθειες, ξανα και ξανα, αλλαζε σταση αμεσως μολις της ελεγα, συμφωνουσε με ολα τα προστυχα που της ελεγα (ουτε κι εγω θυμαμαι τι μαλακιες ελεγα). Αμφιβαλω οτι ευχαριστηθηκε το γλειψιμο που της εκανα (λογω και απειριας δικιας μου στο σπορ), αλλα εκεινη την ωρα πραγματικα με εκανε να πιστεψω οτι την εχω καυλωσει τρελα. Στο τελος μπορει να έδωσα 100 και να μην εχυσα, αλλα την πηρα σε τρεις στασεις για λιγο, και πανω απο ολα ευχαριστηθηκα να ρουφαω μουνακι μοσχομυριστο. Πρεπει να την εγλυφα συνολικα πανω απο 20λεπτο, ακομα ειναι ξερο το στομα μου, 4 ωρες μετα Ντροπή

Εν κατακλειδι, ωραιο κοριτσι, προθυμο να κανει οτι του πεις, χαμογελαστο, Θα την ξαναεπισκεφτω οταν ειμαι σε καλυτερη κατασταση για επαναληπτικό αγώνα.

Τώρα θα πει κάποιος, τι μαλακας είμαι που έδωσα 100 και δεν έχυσα και είμαι και ευχαριστημένος, αλλά χυσιμο κάνω και σπίτι μου με Μαλακία Ο λόγος που είμαι ευχαριστημένος είναι που απόλαυσα μικρό νεανικό, σφιχτό κορμάκι για 30 λεπτά,

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Αμαρυλλίς
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
63
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, Gingos, sexywalker και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2018
Φίλε μου σημασία έχει ότι το ευχαριστήθηκες και προσπάθησες να το ευχαριστηθεί και η κοπέλα μαζί σου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1