Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 28 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπαίνω στο ίδρυμα περί τις 1030 και μου λέει η τσατσά για την Αγγελική την κοντούλα, κάτι μου ήρθε στο μυαλό από πρόσφατες θετικές κριτικές αλλά περίμενα να την δω. Σαλονάρισμα καλό με λάγνες ματιές, εμφάνιση όπως τα είπαν οι προηγούμενοι με την μόνη αλλαγή ότι τα μαλλιά της τα έκανε ράστα ξανθά, ίσως της πάνε έτσι με το ύψος της να μην ξεπερνάει το 1,50-1,55. Διαλέγω πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό με 69 και cim στα 50 ΕΥΡΩ. Φιλιά παντού εκτός από στόμα, ελεύθερα πιασίματα, πίπα σε όλες τις στάσεις αλλά μέτρια ως καλή σε μερικά σημεία με καραμέλωμα, όχι ντιπ, χωρίς κάτι το εντυπωσιακό. Ιεραποστολικό και πισωκολλητό έπειτα από κανένα 5λεπτο πίπας και γλυψιμάτων, μετά βγάζω το λάστιχο και τα παίρνει στο στόμα. Πρόθυμη και χαλαρή να σε ευχαριστήσει, δεν ξέρω αν θα είναι έτσι στα 30 ΕΥΡΩ, αλλά για τους λάτρεις των Petit εκδόσεων, είναι το απόλυτο κοντοπούτανο. Εάν θα ξαναπάω δεν ξέρω, μόνο για γούστα ίσως, να την πάρεις αγκαλιά και να την γαμάς στα όρθια ή άλλα τέτοια κόλπα. Καλό καλοκαίρι σε όλους και καλές εκπερματώσεις!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Αγγελική
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, xr1sros

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2018
φιλος θυμασαι εαν ειχε κανενα τατουαζ πισω στην μεση προς κώλο???η γενικα εαν ειχε τατου πισω... Χμμμ;
09 Ιουνίου, 2018
Την επισκεύτικα και εγώ μετρια πράγματαMoney Mouthναι,εχει τατου πανω απο τον κώλοΜατάκι
A
Antoniose
10 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν θυμάμαι καλά πρέπει να είχε όντως ένα πίσω, αλλά δεν είμαι σίγουρος σε ποιο σημείο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3