Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απόγευμα Πέμπτης και περνάω μια από Αγκυρας12Α βλέπω την Ιβαννα μου άρεσε το στήσιμο της χωρίς πολύ σκέψη λέω άντε ας δοκιμάσω πάω δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται.Χαμογελαστη με ωραία βυζιά πάει να ξαμπλωσει χωρίς να βγάλει τα τακούνια της λέω να τα βγάλει και χωρίς αντίρρηση τα βγάζει ξεκινάμε λίγα χλιαρα προκαταρκτικά χουφτωμα ασχολούμαι με τα βυζιά της και στη συνέχεια μου περνάει προφυλακτικό και εδώ κάνει το πρώτο φάουλ παίρνει μια ηλίθια στάση καμπουριαστη έτσι ώστε να μην έχω εύκολη πρόσβαση γενικά είναι μια κουτοπόνηρα που κάνουν αρκετές δεν της λέω το προσπερναω καθώς το τσιμπούκι της ήταν βαθύ πολύ καλό μπορώ να πω ωραία λέω πάμε καλά έχω φτιαχτεί φουλ καυλωμένος την γυρίζω σε ιεραποστολικη στάση και ετοιμάζομαι να της τον χώσω έτσι όπως πάω να της το βάλω πιάνω το μουνι και με μεγάλη μου έκπληξη ήταν μούσκεμα σε υπερβολικό βαθμό αφού το χέρι μου γλίστρησε μέσα στα μουνόχειλα της σαν να το βουταγα σε κουβά με βαλβολινη πω ρε πουστη λέω τι είναι αυτό το πράμα ρε γαμωτο σκουπίζω το χέρι μου στο σεντόνι ξαναβάζω το χέρι μου στο μουνι της μπας και αφαιρέσω λίγο τζελ αλλά λίγα πράγματα σκουπίζω πάλι το χέρι σε ένα μαντηλάκι που είχε φέρει μιλάμε για γελοίο σκηνικό είχα αρχίσει να προβληματίζομαι ενώ η κοπέλα χαμογελούσε αμήχανα καθώς δεν μιλάει καθόλου Ελληνικά άντε λέω ας της βάλω ξεκινάω να την γαμαω αίσθηση τίποτα δεν ένιωθα απολύτως τίποτα σαν να γαμουσα αέρα μια γλοιώδης επαφή από το πολύ τζελ αφού άρχισα να πέφτω μετά από κάνα πεντάλεπτο σταματάω αφού δεν υπήρχε περίπτωση να ολοκληρώσω σηκώνομαι πετάω την Καποτά χαιρετάω την Ιβαννα της δείχνω ότι έχει βάλει πολύ τζελ με κοιτάζει με απορία χαιρετά και αποχωρεί από το δωμάτιο, επίσης άλλο ένα σημείο που με χάλασε επάνω της ήταν τα πόδια της άσχημα ξεπετσιασμενα αλλά αυτό είναι το λιγότερο μπροστά στο χαλί αυτό με το υπερβολικό τζελ σκέτη αηδία μιλάμε φυσικά δεν πρόκειται να ξαναπεράσω με την Ιβαννα ξενέρωσα και έδωσα τσάμπα 20€οχωρις να ευχαριστήσω καθόλου άσχετες κοπέλες που δεν έχουν καμία επαγγελματική στοιχειώδη εμπειρία μακριά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Ιβάννα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Andrew256 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού