Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με μια φράση θα πω πως η κοπέλα είναι το όνειρο του κάθε πιπινολάτρη....Έρωτας
Δεν θα γράψω πολλά γιατί ακόμη μου τρέχουν τα σάλιαΓλώσσα, με πρόλαβε και ο hh69, πάντως νιώθω τυχερός που πήδηξα τέτοιο πιπινάκι.
Θα πω και εγώ ότι ίσως ενθουσιάστηκα με την είκόνα και ακόμη παραμιλάω. Θα αναφέρω όμως κάποιες λεπτομέρειες. Τατουάζ όπως τα βλέπετε στις φωτό, οι οποίες τη δείχνουν λίγο πιό ώριμη. Έχει και στην πλάτη κάτι σημάδια τα οποία φαίνονται σαν σβησμένα τατουάζ... Το δέρμα της είναι πιό ανοιχτόχρωμο από τις φωτογραφίες και σε συνδυασμό με την κατάξανθη μαλλούρα το συνολάκι είναι μια γλυκύτατη Barbie...
Κοντούλα, με υπέροχο κωλαράκι, κόσμημα στον αφαλό και σιλικονάτα βυζόμπαλα, υπέροχα στην εμφάνιση αλλά το χαλάνε λίγο στην αφή.
Ελαφριά εμφάνιση ραγάδων στα μπούτια, (τα παραλέω) και λίγο στραβά δοντάκια (τα παραλέω πάλι) είναι τα μόνα σημεία που την κάνουν να χάνει το 10 σε όλα στο θέμα της εμφάνισης.
23 χρ. και την ψάχνει και αυτή η Νικολούλη της Μόσχας....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Έλεος...Σπασίκλας
Η αίσθηση που μου έδωσε η μικρή είναι ότι ψάχνεται για εμπειρίες και θέλει να πηδηχτεί, φαίνεται ότι της αρέσει και συνδιάζει το τερπνόν με τα ευρώπουλα. Δεν κλέβει και ορμάει κατευθείαν στη φλογέρα.
Ένα μείον είναι ότι δεν φιλάει σωστά, αλλά τί να κάνουμε, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα...
Δεν ενθουσιάστηκα από τα πνευστά αλλά να βλέπεις αυτό το προσωπάκι μπουκωμένο είναι ένας πολύ καλός λόγος να φυτιλιάσεις τόσα λεφτά....Πιό πολύ η εικόνα ήταν παρά η αίσθηση.
Πεντακάθαρη, την έγλυψα πατόκορφα και της αρέσει.
Μουνάκι από τα πιό στενά που έχω πηδήξει και πολύ δύσκολα γίνεται παιχνίδι χωρίς λιπαντικό. Πηδάμε έμπειρες, τις λέμε πηγάδια, πηδάμε αγγελούδια πιπινάκια, πάλι γκρινιάζουμε..Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Δυστυχώς η μπουμπού δεν είναι για πολύ υψηλές στροφές. Δίνει και κώλο αλλά όταν ζήτησα μου είπε ότι δεν γίνεται...Άλλη μια να μου πει ότι τον έχω μεγάλο θα το πιστέψω στο τέλος...Εμμμμ
Τέλος πάντων, θα κλείσω γράφωντας ότι δεν θυμάμαι τέτοιο μωρό να έχει ξαναέρθει στο κωλοχώρι μας και θα παρόλο που δεν έβγαλα τα τρελά γούστα τη συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους τους παίχτες της Αθήνας, όπου θα σας έρθει.
Βοήθησε λίγο και στην όλη θετική είκόνα η αλλαγή χώρου, μετά από χρόννια επισκεύτηκα το τσαρδί του τσετσένου στην παραλία. Συγχαρητήρια, φαίνεται ότι έχει ξοδέψει λίγο λιγότερα ευρώ στο χοτέλι σε σχέση με μια ποδοσφαιρική ομάδα που έχει και τουλάχιστον εδώ τα εκατομμύρια έπιασαν τόπο...Εμμμμ

Αυτό το γραφείο ή του ύψους θα είναι ή του βάθους ρε γμτ....συνήθως του βάθους, αλλά καμμία φορά τέτοια κοριτσάκια που φέρνει με κάνουν να λέω πάλι καλά που δεν έχω σκοτωθεί και με αυτούς....Σπασίκλας
Άντε να ικανοποιηθώ απο εδω και πέρα με τις επιλογές που έχουμε...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! θα είναι δύσκολο το καλοκαίρι...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.876
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, ΜrKavlopoulos και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2018
Ωρίος! Απο την περιγραφή είναι αυτό ακριβώς που ψάχνω, οπότε και θα τιμηθεί λείαν συντόμως μιας και μας κατηφόρισε στην πρωτεύουσα... Thanks man
08 Ιουνίου, 2018
Μαλλιά, εισαι ωραιος ρε. Καπέλο
11 Ιουνίου, 2018
Mallia respect... το μωρό είναι κολλαση ...
Στο top 10 στην κατηγορία πιπινοειδων !!!!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3