Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Μασατζίδικα 78124
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε προσφατη επισκεψη μου απο το παλιο αυτο ελαιοτριβειο συναντησα την Ολγα μια παλια γνωριμη
Ας παρουμε τα πραγματα απο την αρχη ομως
Στην υποδοχη βρηκα την Γκαλινα, ψιλη αριστοκρατικη Ουκρανιδα με πολλα ετη προυπυρεσιας στα μαγαζια μασαζ, που τωρα εκτελει χρεη οικοδεσποινας στο καταστημα.
Μου παρουσιασε μια αξιολογη ομαδα Ουκρανορωσιδων που ηταν εκεινη την ημερα στο μαγαζι:
Ειρηνη, Ουκρανιδα που δεν μιλα ελληνικα, 30 ετων, αδυνατη πολυ καλλιγραμη, γλυκια κοπελα, με μακρυ καστανο μαλλι και σιλικονατα στηθη. Εχει μεγαλο σουξε αυτην την εποχη και εμπαινε σε δωματιο.
Αννα, Μιλφαρα 40 αρα Ουκρανιδα. Γυναικαρα με ατελειωτα καλλιγραμμα ποδια, αδυνατη, μικρο στηθος, μακρυ μαυρο μαλλι . Ομορφο προσωπο. Εχει δοκιμαστει στο παρελθον και ειναι πολυ καλη.
Μαρινα. Επισης Ουκρανιδα , ψιλη, με πιο γεματο σωμα, ωραιο προσωπο και ωραια ματια. Την εχω παρει παλαιοτερα εδω και ηταν και αυτη καλη στο προγραμμα.
Ευα. 30 αρα ουκρανιδα που ελειπε καιρο απο το μαγαζι αλλα επεστρεψε, Αδυνατη ξανθια, με καλο κορμι, ομορφουλα και με πολυ καλες υπηρεσιες συμφωνα με τα λεγομενα του φιλου μου Butts.
Ολγα. 45+ αρα Ρωσιδα με λιγα παραπανω κιλα και καμπυλες στο σωμα. Καρε μαλλι ξανθο, πολυ ωραια γαλανα σχιστα ματια, μεγαλο στηθος νο 3+ φυσικο, κωλαρα. Αν και καπως γεματη στο σωμα , ειναι παρα πολυ σεξυ και την γνωριζω αρκετα χρονια απο αλλο σπιτι που εργαζοταν. θυμομουν οτι κανει φοβερο σεξ, και τελικα επελεξα να θυμηθω τα παλια μαζι της...
Μιλα πολυ καλα ελληνικαμ, ειναι επικοινωνιακη και ευχαριστη στο δωματιο.
Κανει δυνατο σχετικα μασαζ και οταν της πεις τι ακριβως θελει προσαρμοζει και τη δυναμη που θα σου ασκησει.
Στο δευτερο μερος ειναι καταπληκτικη.
Μεγαλο της ατου το στοματικο. Οκταπυρηνο οπως εγραψα, δεν χορταινει να παιρνει το μοριο οσο πιο βαθια μπορει, να το σαλιωνει με οσο σαλιο μπορει, να μην χρησιμοποιει χερια. Απιστευτο στοματικο,
Στο σεξ επισης δειχνει πολυ μεγαλη διαθεση, ειναι ακουραστη και με πολυ ενεργεια.
Σε οσους αρεσουν οι μπαμπατσικες μιλφ ειναι ταμαμ!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Όλγα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, AlexandrosMegas, MIG-35 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού