Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου.Δουλευαν δυο καινουργιες Ρωσιδες.Η Αννα και η Ζανα.Η Αννα μου φανηκε αδιαφορη σε αντιθεση με την μουναρα Ζανα.Η Ζανα λοιπον ειναι μια περιπου 30ρα ιεροδουλη με ομορφο προσωπο , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι αλα Κλεοπατρα , ωραιο φυσικο μικρο στηθος , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα , καποια τατου στο σωμα και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Σαλοναρισε χωρις στηθοδεσμο μιας και εχει ωραιο στηθος.Φορουσε μονο ενα μαυρο στρινγκακι.Εκανε παντως ενα γρηγορο σαλοναρισμα που δεν σε προδιαθετει για καλο γαμησι!

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο ενα δωματιο ηρθε η Ζανα.Μπηκε ευδιαθετη στο δωματιο.Φαινοταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μας.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα αλλα καταλαβαινει λιγα Αγγλικα.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου.Φαινοταν οτι γουσταρει.Εγω αρχισα να γλυφω με μανια τα βυζακια της και να βαζω δαχτυλο στο υγρο της μουνακι! Αυτη τριβοταν πανω στο καυλι μου και αρχισε να γλυφει με μανια τα βυζακια μου και τον λαιμο μου.Δεν αργησαν να πεσουν και τα πρωτα γλωσσοφιλα.Χαμουρευτηκαμε για αρκετη ωρα.Υστερα η κοπελα κατεβηκε χαμηλα και κοιτουσε με σοκ και δεος το φουσκωμενο μου καυλι...χαχα...Ηθελε να με πιπωσει ακαποτα αλλα της ειπα να μου εφαρμοσει το προφυλακτικο.Η κοπελα εφαρμοσε το προφυλακτικο και μου εδειχνε με σοκ οτι το προφυλακτικο ισα ισα καλυπτει την μιση μου πουτσα...χαχα...Αυτη ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε με μανια.Θα ελεγα οτι ηταν κατι σαν πορνοσταρικη πιπα! Οπως βλεπουμε στις τσοντες.Με πιπωνε γρηγορα και με χρηση χεριου και εβγαζε μουγκρητα καυλας.Απο μονη της αρχισε να χτυπαει το καυλι μου στα χειλη της.Μετα επιασα εγω το καυλι μου και το βαρουσα στο προσωπο της και την γλωσσα της.Υστερα αρχισε ενα ρομαντικο καραμελωμα στα ξυρισμενα μου αρχιδια! Κανει ωραιο αρχιδογλυψιμο διαρκειας! Τα εγλυφε και τα ρουφουσε και εγω της πατουσα το κεφαλι.Μετα παλι πιπα.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα στο ξυρισμενο και ωραιο της μουνακι.Την γαμουσα και αυτη με τραβουσε προς το μερος της για να την γαμαω δυνατα.Την γαμουσα και τα φιλια συνεχιζονταν ακαθεκτα.Αν και περνουσα καλα , δεν ηθελα να χυσω σε αυτη την σταση.Την εστησα στα τεσσερα.Καλή τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα δυνατα και αυτη βογγουσε δυνατα και αληθινα.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια , την τραβουσα απο τα μαλλια.Αυτη δεν παραπονεθηκε καθολου.Μετα απο μερικα λεπτα αρχισα να χυνω δυνατα μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Βγηκα απο μεσα της.Αυτη κοιταξε το προφυλακτικο και το αφαιρεσε απο μονη της και σκουπισε το καυλι μου μωρομαντηλο.Μου θυμισε κατι καλες πουτανες που το κανουν αυτο.Οπως εκανε η μιλφαρα Τανια απο Κολωνου 48.Η κοπελα ντυθηκε , ανταλλαξαμε ακομα μερικες κουβεντες , μου εδωσε ενα τελευταιο γλωσσοφιλο και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ζανα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο εμφανισης αλλα και σε επιπεδο υπηρεσιων.Εμφανισιακα ανετα θα μπορουσε να δουλεψει στη Φυλης μιας και ειναι επιπεδου μοντελοαλυσιδας.Κανει ωραια πορνοσταρικη πιπα με χτυπηματα στη γλωσσα της , κανει καραμελωμα διαρκειας.Συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα βογγητα και ειναι δεκτικη σε αλλαγη στασεων.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και σε γλωσσοφιλα αν της αρεσεις.Ενταξει κανεις καποιες γρηγορες κινησεις στο δωματιο αλλα δεν εθιξε καθολου θεμα χρονου.Και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Γενικα ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη που σεβεται τον πελατη και θελει να περασεις καλα.Απο οτι καταλαβα η Ζανα δουλεψε μονο 4 μερες και παρολα αυτα ηταν πολυ καλη στο δωματιο.Συνηθως αυτες που μενουν λιγες μερες ειναι ξεπετες.Παντως συμφωνα με την κοπελα αυτη θα ξαναγυρισει καποια στιγμη.Οποτε αυτη η κριτικη μπορει να φανει χρησιμη σε καποιον που θα θελει να την γαμησει καποια στιγμη στο μελλον που θα ξαναερθει.Παντως περασα καλα και εμεινα ευχαριστημενος.Ηταν σαν να γαμουσα μια Ρωσιδα τουριστρια που ηρθε στην Ελλαδα για λιγες μερες! Ειναι αυτο που λεμε VFM! Ελπιζω να σας βοηθησα!


Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, mallias20, Dirty69 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού