Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στοχευμένη κατάθεση στο Κωνσταντινουπόλεως 166α (ισόγειο, αριστερά). Η ευγενική τσατσά μου παρουσίασε2 κοπέλες, τη Ναταλία, μία ψηλή μιλφάρα και ύστερα από λίγα λεπτά, αφού ήταν στο δωμάτιο, την Αλεξία, μία πανύψηλη 45αρά, με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, έκφυλο πρόσωπο, αλλά χαμογελαστή. Μιλάμε για μιλφάρα γύρω στο 1.85, με ματάρες, χειλάρες, κωλάρα, ποδάρες ατελείωτες, μόνο βυζιά δεν έχει μεγάλα (εκεί 2-3άρια). Αφού είχα πάει για τη 2η, έδωσα το 20μπαλο και μπήκα αμέσως στο δωμάτιο. Μετά από ελάχιστα λεπτά, μπήκε το ...άτι, με ρώτησε πως με λένε και τέτοια και αμέσως την άρχισα στα φιλιά. Πρώτα στο λαιμό (ως εκεί την έφτανα σχεδόν) και μετά γλωσσόφιλα! Έπεσαν και λίγα χάδια ταυτόχρονα, ενώ μετά, έχοντας καβλώσει απίστευτα, ξαπλώσαμε στο κρεβάτι. Με ρώτησε πώς θέλω την πίπα, απάντησα χωρίς κι άρχισε ένα απίστευτο τσιμπούκι, με αρχιδογλείψιμο και βαθύ. Η πίπα της κράτησε αρκετά λεπτά και μετά, φορώντας προφυλακτικό, την πήρα ιεραποστολικά. Την σφυροκόπησα, δίνοντάς της φιλιά στο λαιμό και σύντομα έχυσα μέσα στην καπότα. Η Αλεξία δεν έφυγε, έμεινε λίγο ακόμα στο δωμάτιο, με ευχαρίστησε και την ευχαρίστησα. Φεύγοντας με χαιρέτησε ευγενικά η τσατσά, η οποία στην αρχή, μάλιστα, μου είχε ζητήσει να τις πάρω και τις 2 παρτούζα στα 30€. Λόγω κούρασης, αρνήθηκα. Παρκάρισμα σχεδόν έξω από το μαγαζί. Η Αλεξία είναι, κατά την άποψή μου, μία πολύ καβλωτική πανύψηλη μιλφάρα και σίγουρα θα ξανατιμηθεί!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.723
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 tremor, dourosladers, iuakoya και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού