Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 441489
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκέφτηκα το ίδρυμα για να δοκιμάσω την καινούρια Χαβανέζα. Όταν εμφανίστηκε αντίκρυσα μια κοπέλα με Ασιάτικα χαρακτηριστικά γύρω στα 30 με πολυ ωραίο κορμί ξανθία με μαυριδερό δέρμα. Θα μπορούσε κάλιστα να είναι ξανθιά βαμμένη Ταυλανδή η Μαλαισιανή αλλά δεν έχει ιδιαίτερη σημασία.

Αν και ήταν εντελώς αγέλαστη είπα να περάσω καθότι με διαβεβαίωσε η υποδοχή οτι έχει εμπειρία και πως έχει δουλέψει και σε άλλο μαγαζί τους. Μπήκε στο δωμάτιο και έμεινε γυμνή απο τη μέση και πάνω όπου ξεπρόβαλε ένα πολύ ωραίο στήθος, μικρό μεν αλλά με ωραία ρόγα. Την προέτρεψα να γδυθεί τελείως και αυτή με προέτρεψε να γυρίσω να μου κάνει μασάζ γιατί όπως είπε το έχει σπουδάσει.
Μασάζ μέτριο για τα γούστα μου και με τις εμπειρίες μου. Μου είπε να γυρίσω χωρίς τα καθιερωμένα ερωτικά αγγγίγματα. Μόλις γύρισα άρχισε να μου τον παίζει με λίγο λάδι. Εγώ προσπαθούσα να της χαιδέψω λίγο το μουνάκι και αυτή έκλεινε με δύναμη τα πόδια και τραβιόταν στην άκρη. Αλλά επειδή δε χαρίζω πλεόν, όσο τραβιόταν αυτή τόσο τραβιόμουν και εγώ. Σε κάποια φάση της λέω θα ανοίξεις λίγο τα πόδια να σε χαιδέψω και εγώ? Μου λέει μη μου βάλεις δάχτυλο. Της λέω απλά να σε χαδέψω λίγο. Τα άνοιξε ελάχιστα και ίσα που μπορύσα να ψευτοακουμπήσω. Άρχισε να μου κάνει πίπα ακάποτη, αρκετά καλή αλλα είχα ξενερώσει με αυτό το κόψιμο της σεξουαλικής μου διάθεσης για τα πιο απλά πράγματα. Λέω ας βάλω ένα προφυλακτικό να τελειώνω μην πάει τσάμπα το 60άρι.

Μόλις έκανα ντους με ρώτησε αν μου άρεσε και αν πέρασα καλά. Της είπα το μασάζ καλό αλλά στο σεξ δεν με ευχαρίστησε. Με ρώτησε αν είναι η πρώτη μου φορά. Της εξήγησα πως έχω πάει πολλές φορές σε πολλά διαφορετικά μαγαζιά και έχω έρθει και αρκετές φορές εδώ. Μου είπε πως έχω κάθε δικαίωμα να μην εκτιμάω κάποιες κοπέλες όπως και αυτή δεν εκτιμάει κάποιους πελάτες. Προσπάθησα να της εξηγήσω πως είναι λογικό με κάποιους να υπάρχει χημεία και με κάποιοιυς άλλους όχι αλλά πέρα απο αυτό εγω έρχομαι σε ένα χώρο που υποτίθεται οτι προσφέρει κάποιες υπηρεσίες. Αν ήταν η κοπέλα να μη με αφήνει να της χαιδέψω το μουνί πήγαινα και σε ένα μπουρδέλο με 20 ευρώ όπου και εκεί ακόμα θα με άφηνε. Και πως δεν είναι όλα ίσα και όμοια γιατί εγώ σήμερα έγινα 60 ευρω φτωχότερος και αυτή 60 ευρώ πλουσιότερη. Ας μου δώσει πίσω τα 60 ευρώ και ας μη με εκτιμάει.

Να σημειωθεί πως όταν πηγαίνω για μασάζ είμαι πεντακάθαρος, ξυρισμένος πανω και κάτω, με νύχια κομμένα και κάνω και πάλι μπάνιο μόλις φτάνω για να δημιουργήσω και αίσθηση καλής υγιεινής. Προς τιμήν του το κατάστημα, καθώς έφευγα που με ρώτησε η υποδοχή αν πέρασα καλά και της εξήγησα, συμφώνησε απόλυτα μαζί μου και μου πρόσφερε να περάσω με όποια άλλη κοπέλα θέλω. Δυστυχώς είχα είδη χύσει και δεν ανήκω στους τυχερούς που μπορούν τα απανωτά διπλοκούκια.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άσια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
591
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, Lorry, petergsp και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού