Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα πρωινή κατάθεση στο Κολωνού 30Β στον πάνω όροφο, καινούρια κοπέλα Ιονέλα gfe. Ωραίο σαλονάρισμα με κέρδισε και περνάω στα ενδότερα. 2 λεπτά αναμονή και έρχεται η κοπέλα. Ναζάκια αγκαλίτσες χουφτώματα και ήμουν έτοιμοπόλεμος. Πίπα με λίγο δόντι ίσως γιατί είμαι προικισμένος. Μετά ήθελε να ανέβει από πάνω αλλά την γύρισα στα τέσσερα. Έπειτα ιεραποστολικό μετά ανέβηκε από πάνω με γυρισμένη την πλάτη σε μένα να βλέπω το θέαμα. Έπειτα ιεραποστολικό ξανά και επειδή δεν μπορούσα να χύσω της ζήτησα φιλάκια και με νάζι μου λέει θες φιλάκια? Ναι! Ναι! Τελείωσα με μαλακία ενω χτύπησε και πόρτα η τσατσά γιατί ήμουν ώρα μέσα αλλά η κοπέλα κάθισε μέχρι να τελειώσω. Χαλαρό βυζάκι και κώλος όχι σφιχτός αλλά τίμιος, μικροκαμωμένη και καυλιάρα. Εν τω μεταξύ μικροδείχνει πολύ της λέω σε κάνω γύρω στα 23-24 και μου λέει οτι είναι 30 Money Mouth Φαίνεται να το ευχαριστιέται το γαμήσι και αξίζει για μένα.Τουλάχιστον αυτή τη συμπεριφορά έβγαλε σε μένα μάλλον της άρεσα, δεν ξέρω πως αντιδρά σε άλλους. Πολύ σφιχτό μουνάκι με αποχαιρέτησε με φιλί στο μάγουλο και το τιμάει το δεκάρικο. Τώρα στις αρχές είναι πολύ καλή ελπίζω να μην φολέψει. Ωραία προκαταρκτικά. Συνολικός χρόνος παραμονής πάνω από 10λεπτο και η τσατσά η μελαχρινή είιναι καυλιάρα. Υγείες Γερο-μύστης Καπέλο Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιονέλα
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
170
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 masonry, παπας βενεδικτος θ΄, Ημεδαπος και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού