Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 197 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 436632
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά απο μεγάλη τύχη που δεν την περίμενα απο την κλήρωση του "Ελενόσπιτου" μου παρεχωρήθη το βραβείο απο τον GeoMan για Nuru μιας ωρας με εκπτωση.
Ε λοιπον δεν άφησα την ευκαιρία να πάει χαμένη, η πιό πρόσφατη κριτική με το ενδεικτικό τελετουργικό Nuru εγινε οπως και την προηγόύμενη κριτική.[url]https://www.bourdela.com/list/massaz-girl-reviews/girlname:%CE%88%CE%BB%CE%B5%CE%BD%CE%B1/listingid:11858/#jr_review_66871[/url]. Ομως τα πράγματα δεν ήταν καθολου μονότονα. Κατα το κλείσιμο του ραντεβού και στη συζητηση για νεα φαντασιωση μου χε μια εκπληξη λεγοντας μου ενα mix φυσικων τροπικων χυμων (που κανουν
και για ποτο και για μασαζ ειδικα στο μπουτσο) και special lingeries τα ζαχαρωτα εσωρουχα..
Καθως πηγα εισηλθα στο δωματιο οπου η Ελενιτσα εξεπληξε με ενα κολλητο φορεμα σα φορμα σαν "ποδηλατικη" ενα πραγμα που τονιζε το σωμα της, εχοντας καυλωσει αγρια παμε στο μπανιο και υστερα βγαινουμε μαζι (αφου γιναν καθεκαστα προκαταρκτικα).
Επισης ειχε φερει και γλυκα και το μπουκαλι με το μυστηριωδη χυμο που ταν πολυ νοστιμος (σα να χε καρυδα, μαγκο κτλ) και
αρχιζε να φοραει τα ζαχαρωτα εσωρουχα, πριν ξεκινησει το μασαζ παρεκαμψα τον κανονα και χωθηκα να γλυφω τη κωλαρα της και να δαγκωνω τις ρετρο καραμελιτσες της εποχης που στολιζαν τα υδραυλικα της. Ομως φουντωνα πιο πολυ και την εγλυφα τοσο που με "καλουσε" να το συνεχισω για να χυσει 2 φορες οπου με "επνιξε" υπο καλη αποψη..Πριν ξεκινησει το μασαζ με το τζελ που ηταν ιδανικα ρυθμισμενο μου δωσε να πιω λιγο απο το χυμο που εκανε, στο γυρισμα αρχισε να πινει και να τον φτυνει στη πιπα και να με μασαζαρει! Ως εκ θαυματος εγινε ελαστικος-τουρμπο και ορθιος ακομα και οταν εχυσα μετα απο φοβερη μασαζοΠΙΠΑ οπου μου τα καταπιε. Υστερα ακολουθησαν γλωσσοφιλα με προφιτερολ και στο σοσιαλ με προιδεασε οτι ηδη εκπαιδευεται σε κατι που ειναι και Body to Body Και "ανατολιτικο χαμμαμ" καθως και καποιες συνταγες ευεξιας για μερακληδες πελατες που θα την επισκεφτουν σε μελλοντικα προγραμματα. Απλα εμεινα εκπληκτος. Η τυπισσα ειναι απο αλλο πλανήτη.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ τον GeoMan ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΩΡΟΥ, ΤΑ ΕΥΣΗΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ "ελενοσπιτο" ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΑ οπου το VFM ειναι λίγο απλα.


ΥΓ Οσο για την φαντασιωση λεπτομέρειες ----> https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=275319.45
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, johny cunt και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού