Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442458
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η συναντηση εγινε κατοπιν ραντεβου, και η εμπειρία ηταν μοναδικη.
Η Ελενα ειναι μια αψογη επαγγελματιας και το κυριοτερο, απο το λιγο που συνυπαρξαμε, ειναι καλος ανθρωπος. Ξερω πως οταν περασεις τετοιες πορτες δεν ψαχνεις για νυφη και η καλοσυνη ειναι σε κατωτερη μοιρα σε σχεση με ενα θεϊκο κορμι. Οχι για ολους ομως.
Με έκανε μπάνιο, αργά και υπομονετικά και μετά ενα θεϊκό NURU μασάζ Προσκύνημα, σε κάθε χιλιοστό του σώματος μου, ήρθε το τέλος με manual τρόπο κατόπιν δικής μου επιθυμίας μιας και δεν ήθελα sex.
Καπου στο ενδιαμεσο, την περιποιηθηκα και εγω για αρκετη ωρα και ελπιζω να μην προσποιηθηκε.
Στο τελος αφου με χαϊδευε για κανενα 10λεπτο, με ξαναεκανε μπανιο...Καπέλο
Κάπως έτσι πρέπει να είναι στον παράδεισο Κουλ
Μακάρι να είχα την οικονομική δυνατότητα, να μπορώ να έχω τέτοια ποιοτικά διαλείμματα ξεκούρασης συχνά.
Η συμπεριφορά αυτή είναι άκρως επαγγελματικη και μοιάζει με συμπεριφορα ερωτευμενης κοπελας, προς το αγορι της. Πριν το ΓάμοMoney Mouth , μετα την κουλουρα, δεν υπαρχουν αυτα...Γερο-μύστης

Και εις άλλα με υγεία...
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
npnp
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.402
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 serafin, muffer35, flynow και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2018
Βασικα η Ελενα οτι και να κάνει δεν το "προσποιειται" και ειναι αυθεντικοτατη, οτι ειναι να στο πει θα στο πει και στα ισα..Δινει χρονο και χρημα και σε ατομικη της εκπαιδευση και δεν ειναι τυχαια οτι το μαγαζι που εργαζεται το λενε "Ελενοσπιτο".
Η αποδειξη οτι δεν ειναι δηθεν ειναι οτι οταν την επισκεπτομαι αραια και που, θυμαται τι μαρεσει, τι μου γινεται τι μαρεσει, ποια η επομενη φαντασιωση οταν αλλες με τη μιση ζητηση απο τη συγκεκριμενη σε εχουν ξεχασει.. Γερο-μύστης
H
HarisGB
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1