Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67879
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ημερομηνία ενδεικτική.
Η Μαρίνα προσβάσιμη με SMS. Το ραντεβού κλείστηκε για χοτελ βορείων προαστείων και ήρθε στην ώρα της.

Δυστυχώς εκεί χαλάστηκα γιατί εμφανισιακά δεν ήταν αυτό που νόμιζα ή έλπιζα ή φανταζόμουν... Δικό μου λάθος να μη διαβάσω λεπτομερώς όλες τις κριτικές και να βασιστώ σε μέσους όρους και τις φωτό τις οποίες τις βρίσκω λίγο παλιές, λίγο επεξεργασμένες, λίγο με την κατάλληλη γωνία ... λίγο κάπως. Εντάξει καταλαβαίνω ότι περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, αλλά έλεος ρε παλικάρια... Αυτή η φάτσα και αυτό το σκαρί ΔΕΝ είναι για 7.2 και 7.2 αντίστοιχα...

Κατά την ταπεινή μου γνώμη πρόκειται για μπαμπάτσικο καραmilf που κάποτε μπορεί να ήταν και κούκλα, αλλά τώρα πια δεν.
Σε όλα τα υπόλοιπα συμφωνώ με ότι έχει γραφτεί, η γυναίκα σίγουρα ξέρει να ρουφάει, πηδιέται, να μιλάει. Είναι ευγενική, προσπαθεί να σε ικανοποιήσει, δεν νομίζω ότι θα έλεγε όχι σε κάτι.

Περιληπτικά παίχτηκαν 2 γύροι, ένα τσιμπούκι με χύσιμο στο στόμα και ένα πισοκωλητό με χύσιμο στη μούρη.
Προσωπικά τη θεωρώ αρκιβή επιλογή σε σχέση με άλλα προϊόντα του εμπορίου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, Nick1000, rodriguez65 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2018
ΟΚ για το πρόσωπο, είναι υποκειμενικό, αλλά γιάτι όχι το σώμα? Έχει πρόσφατες πικς που φαίνεται δυνατό κωλαράκι βυζάκι κλπ.

Π
06 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και το σώμα υποκειμενικό είναι... Προσωπικά πρωτιμώ τις πολύ αδύνατες οπότε με χάλασε λίγο. Όπως είπα όμως δεν ήταν δικό της λάθος αλλά δικό μου γιατί περίμενα κάτι διαφορετικό...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2