Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μελαχρινή κοντούλα τσιγγάνα ετών 26, απο Βουλγαρία μάλλον, με συμπαθητικό πρόσωπο. Γεματούλα κυρίως στη περιφέρεια με 3αρια στήθη (σκληρές μεγάλες μαύρες ρώγες) τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, πάνω απο τη μεγάλη κωλάρα της.
Έδωσα το παράβολο γιατί διέκρινα μια ευγένεια σε κορασίδα και υπηρεσία ίσως γιατί η Φωκαιας ήταν μια έρημη γη που καιγόταν απο τον καυτό ήλιο και δε πάτησε πελάτης.
Στα ενδότερα η Άνκα ξεκίνησε με χαμόγελο και φιλία στο στόμα. Της αφαίρεσα το babydoll να γλείψω τις βυζάρες της και μετά την ξαπλώσα για γλειφομούνι. Διαπίστωσα απο τις αντιδράσεις της οτι είναι υπερευαίσθητη και καυλιάρα στην περιποίηση του μουνιού και των βυζιών της. Στο στοματικό θα μπουρούσε και καλύτερα. Χωρίς προφυλακτικό βέβαια στο φρεσκομπαναρισμένο καυλί μου. Της έβαλα και δάχτυλο στο μουνί και οσο δεν ήμουν άγαρμπος της άρεσε.
Αφού μου πέρασε καπότα μπήκα μεσα της πρώτα ιεραποστολικά, όπου φιλιθικαμε παθιασμένα για αρκετή ώρα, και μετά στα τέσσερα όπου με θεα τη τεράστια κωλάρα και το άθλιο τατουάζ έβγαλα την καπότα και την έχυσα στη πλάτη. Τη σκούπισα με χαρτί να μην τρέξουν τα χύσια στο σεντόνι και αποχαιρετηστικαμε.
Σχετικά καλή και δεκτική κοπέλα η Άνκα. Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο περίπου 15 λεπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Άνκα
Ακαμάτης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
279
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, sapiosexual, Giorgaras Kalamatianos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2018
αστα να τρεξουν ρε τυπε.....παιδια ειναι !!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1