Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 204 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τριγυρνώντας μέσα στη φρίκη του Μεταξιού, βρέθηκα εντός αυτού του ξεπεσμένου οίκου. Στον κάτω όροφο ήταν μια πολύ μέτρια πουτάνα. Ανέβηκα απάνω, κάθισα και περίμενα παρέα με μερικούς τριτοκοσμικούς συναγωνιστές. Βγήκε η πουτάνα, προερχόταν και αυτή από τον τρίτο κόσμο, από το υποσαχάριο τμήμα του, ψηλή πάνω από 1.70, μέτρια φάτσα, όχι ιδιαίτερα καλλίγραμμο σώμα αν και λεπτή. Ό κώλος της πάντως κώλος μαύρης. Το όνομα της Ναόμι. Άπαντες κατευθυνθήκαμε προς την έξοδο και αυτή επέλεξε εμένα για να ‘’εμποδίσει’’ να βγω.
‘’Μη φύγεις’’ μου λέει. ‘’ με γουστάρεις;’’ της απαντάω και αυτή γέλασε. Επειδή αδυναμία στις αραπίνεςΈρωτας την πλήρωσα (δυστυχώς όχι με κέρματα).
Ήρθε στο δωμάτιο φορώντας σαγιονάρες και τότε πρόσεξα πως είναι αρκετά ψηλή. Ηλικία πολύ δύσκολο να υπολογίσω, νέα πάντως κάτω από σαράντα. Χαμογελούσε και μου κουνιότανε, την έπιασα κατευθείαν από τον κώλο στα όρθια και μπαλαμουτιαστήκαμε. Ήθελε και φιλιά στο στόμα και εγώ τα ψιλοαπέφυγα. Έφαγε και τα πρώτα κωλοσκάμπιλα που τα δέχτηκε με χαράΓλώσσα Που πέρασε καπότα και μου πήρε λίγο πίπα καθιστή στο κρεβάτι. Προσπάθησα να την βάλω να στηθεί να με τσιμπουκώσει στα τέσσερα αλλά δεν μπορούσαμε να συνεννοηθούμεMoney Mouth και αντί για αυτό στήθηκε να τη γαμήσω σε αυτή τη στάση. Δεν με ενόχλησε αυτό και της τον έχωσα στο στενό μαύρο μουνάκι της. Όσες μαύρες έχω πάρει έχουν στενό μουνίΧμμμ; Αφού μπήκε καλά μετά από λίγο ζόρισμα, άρχισα να την γαμάω δυνατά. Γαμιόταν καλά, δεν έκλεβε, αν και καμπούριαζε ελαφρώς. Τη ξέσκισα απαξιωτικά με χαστούκια και βρίσιμο, δεν θυμάμαι σε ποια γλώσσα. Αυτή βόγκαγε αφρικανικά. Παρόλα αυτά δεν κατάφερα να χύσω στη μούνα της και τελείωσα χειροκίνητα με θέα την κωλάρα της. Θα την ξανάπερνα, μια χαρά για δέκα ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.184
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, 968, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2018
Βάρδια; απόγευμα;
07 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απόγευμα τυπε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2