Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
here's one I fucked earlier...

συνενόηση με την Αλεξάνδρα ΑΨΟΓΗ...
χοτέλι, μπανάκι, αναμονή, ελαφρό χτύπημα στην πόρτα, ανοίγω και...
βλέπω ένα 24χρονο το πολύ πιπινακι της διπλανής πόρτας, τσαχπίνικο, λεπτούλι ντυμένο στα μάυρα με ωραίες φούξια γοβίτσες και περιποιημένα δάχτυλα των ποδιών και των χεριών... όπως στις φωτό ακριβώς. Και τότε ανάβει ένα λαμπάκι στον εγκέφαλο... κάπου την έχω ξαναδεί... μα που μα που....
και μου΄ρχεται... οι μασαζόβιοι θα καταλάβουν για ποιά πρόκειται... Βίκυ απο Φερών 19 και αργότερα Πατησίων 286....
Το συναίσθημα είναι ανάμικτο γιατί υπάρχει σαφώς η απογοήτευση ότι ΔΕΝ θα γαμήσω ένα καινούργιο μουνί.... αλλά απο την άλλη χαίρομαι που ξαναβρίσκω μια παλιά μου γνωστή και η οικειότητα που ένοιωσα μου έδωσε άλλα φτερά στο τεστάρισμα των υπηρεσιών της....
το κοριτσάκι δεν είναι κανά μοντέλο... αλλά αλλά ΑΛΛΑ στο ΣΕΡΒΙΣ τα σπάει.... δεν υπήρξε εκατοστό του κορμιού μου που να μην πέρασε η γλώσσα της, και όταν λέω παντού εννοώ παντού... η πίπα 7/10 ανεκτή στο γαμήσι με πρωτοβουλίες, δυναμικές σχεδόν αθλητικές με καλά ανοίγματα... στην πίσω πόρτα πήρε έπαινο αφού σε παραλλαγή ιεραποστολικής στάσης με το ένα πόδι στον ώμο και το άλλο κάτω, και το καυλί καρφωμένο στον κώλο να την σφυροκοπά ανελέητα... κι αυτή παίζοντας την κλειτορίδα της με το ένα χέρι και χαστουκίζοντας το κωλομέρι μου με το άλλο, ούρλιαζε πιό δυνατά καριόλη θέλω να χύσω.... ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ... έγιναν και κανα δυό τρία Ass2Mouth... και το τέλος επήλθε μετά από ένα καλό γλυφοκώλι βαθειά μεσα στο λαρύγγι της... χρόνος αγώνα 50 λεπτά... Να σημειώσω πώς δεν με θυμήθηκε και μόνο στο τέλος της είπα ότι έχουμε ξαναπάει μαζί 2-3 χρόνια πιο παλιά... Μου είπε επίσης ότι δεν ήξερε ότι επρόκειτο για τέστ... πράγμα που δεν πιστεύω γιατί όταν της είπα ότι θα πάρει μόνο 100 (50+τα έξτρα) δεν το τσέκαρε με το γραφείο...
Εάν την πετύχετε σε αυτή την διάθεση και εσείς, και όντως κρατήσει αυτές της υψηλές στροφές και στα υπόλοιπα κανονικά ραντεβού της, ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
clonarius
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
19.255
Πόντοι:
5.946
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ΨΑΓΜΕΝΟΣ, Μάνος-Λάκης-Μανωλάκης και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2018
Βρε το Βικάκι Έρωτας στο Πατησίων την είχα πάρει 2-3 φορές. Μετά το μασάζ έπαιρνε το χέρι σου, σάλιωνε 2 δάχτυλα και τα κάρφωνε στον κώλο της. Την πρώτη φορά που το κανε ξερόχυσα πριν καν γαμίσω. Πολωνέζα αν δεν κάνω λάθος.
04 Ιουνίου, 2018
ρε παιδια το βικακι δεν παιζει απο οτι βλεπω στο γρφαειο εδω και παρα μα παρα πολυ καιρο..που βεισκεται??ξερει κανεις???
04 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

νομίζω πως Ρουμούνα ή Μολδάβα είναι...
χωρίς να είμαι σίγουρος...
04 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δυστυχώς...
05 Ιουνίου, 2018
Πρέπει επιτέλους να σταματήσει αυτό το αστείο με τη Βίκυ που έχει σταματήσει τουλάχιστον 3 χρόνια. Πριν λίγο καιρό είχε γραφτεί ξανά κριτική για τη συγκεκριμένη. Εγώ από τη στιγμή που παίζει Βίκυ (άλλη φυσικά) Στο ίδιο Γραφείο αυτή την εποχή θεωρώ την κριτική αυτή παραπλανητική και παρακαλώ τους διαχειριστές να τη διαγράψουν.
05 Ιουνίου, 2018
Αλήθεια ποια Βίκυ είναι αυτή?
Όχι αυτή στο σάιτ?
05 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καμμία σχέση φίλε μου, εγω τη Βίκυ την είχα πάρει αρκετές φορές και μαζί με τη Δήμητρα. Αυτή εδώ είναι Ισπανίδα λέει. Άλλη κοπέλα είναι. Ξερεις πόσοι την πατάνε με τέτοιου τύπου κριτικές;
07 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο συγκεκριμένος κύριος αν παρατηρήσετε στο προφίλ του βάζει κριτικές για κορίτσια που έχουν σταματήσει επειδή θέλει να μαζέψει πόντους για free fuck! Μαλακία
08 Ιουνίου, 2018
Επίσης να προσθέσω για όσους δεν το παρατήρησαν ότι o τύπος έβαλε 9!!!!! κριτικές την ιδία μέρα και με τα πήγε στο νήμα του ampelales να πάρει το FF.
Oι κρητικές στην συντριπτική τους πλειοψηφία είναι για κοπέλες πού έχουν σταματήσει και για γραφεία πού έχουν κλείσει!!
Ακόμα και η συγκεκριμένη κριτική του μάλλον δεν έχει να κάνει με το AGN αλλά με το παλιό γραφείο της Βικης και της Δημητρας (AthensHotGirls) στο οποίο τηλεφωνήτρια ήταν η Αλεξάνδρα.
Ακόμα σε πια δοκιμή αναφέρετε όταν λέει στη κριτική του "Μου είπε επίσης ότι δεν ήξερε ότι επρόκειτο για τέστ " πιό τεστ
Τώρα πως κάποιος πρόλαβε και έγραψε 9 κριτικές μέσα σε μια μέρα είναι κάτι στο οποίο η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά, και όλα αυτά από ένα χρήστη πού ονομάζετε "κλωνάριος"

Ήμαρτον χρηστέ τι άλλο θα δούνε τα μάτια μας !!! Κεφάλι σε τοίχο!
08 Ιουνίου, 2018
Clonarius σε πήραν χαμπάρι κ οι πέτρες γιατί γράφεις κριτική για κοπέλα που έχει σταματήσει εδώ και καιρό. Τα κουβαδάκια κ σε άλλο φόρουμ εξηπνουληΜαλακία
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2