Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρώτη συνάντηση με την κοπέλα στο ξενοδοχείο του Βασιλείου, μετά τα διθυραμβικά σχόλια που έχουν γραφεί στο forum. Διάβασα θετικότατα σχόλια για τη διάθεση, τον επαγγελματισμό και την καθαριότητα. Πράγματι, όλα ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Πρόκειται για μία όμορφη μελαχρινή γυναίκα, παραδόξως μεσογειακών ζεστών και όχι σλαβικών χαρακτηριστικών, με θελκτικές καμπύλες και όμορφο χαμόγελο. Στο κυρίως πιάτο, είναι γυναίκα έμπειρη. Αυτό φαίνεται από την πρώτη στιγμή άλλωστε. Χρησιμοποιεί την εμπειρία της με σκοπό να περάσει ο παρτενέρ όσο καλύτερα γίνεται. Το ρεπερτόριο είναι πάρα πολύ πλούσιο. Ξεκίνησε με φιλιά στο λαιμό, στήθος και κατεβαίνοντας χαμηλότερα μου προσέφερε ένα στοματικό υψηλών προδιαγραφών. Η εμπειρία που λέγαμε. Η γυναίκα είναι μαστόρισσα σε αυτό. Παίξιμο στη βάλανο με τη γλώσσα, προσπάθειες για deepthroat, μερικά από τα highlights. Στη συνέχεια ανέλαβαν δράση τα φιλόξενα στήθη της, μέσα στα οποία παλινδρομούσε το μικρό μας φίλο. Κατόπιν έγειρε ανάσκελα και με τα πόδια της ξεκίνησε να με χαϊδεύει. Ήρθε από πάνω και ξεκίνησε ιππασία με τα στήθη της να ακολουθούν τον ρυθμό, δίνοντάς μου λίγο χρόνο για καμιά ανάσα, ανάμεσα στα πιπιλίσματα των θηλών της που είχαν το ρυθμό της ιππασίας. Το τέλος του πρώτου γύρου μας βρήκε στο πρότυπο των κυνών, με εμένα να χρειάζομαι αρκετές ανάσες και εκείνη να σπεύδει να με ρωτήσει πώς μου φάνηκε. Ακολούθησε ντούς, εξονυχιστικό μασάζ,το οποίο κατέχει πολύ καλά και το εφαρμόζει σε χέρια, πόδια, πλάτη, αυχένα δίχως καμία ένδειξη βιασύνης και ένας δεύτερος γύρος ο οποίος επαληθεύει 100% τα όσα γράφονται για εκείνη στο forum. Ανάποδη ιππασία με εκείνη γυρμένη μπροστά να φροντίζει με τα δάχτυλά της να μην είναι παραπονεμένη η πίσω οπή της. Το θέαμα του πίσω συστήματος της, σε συνδυασμό με όσα έκανε είναι σα να παρακολουθεί κανείς ταινία, ή σα να είναι μέρος της αν θέλετε.
Το τέλος ήρθε λυτρωτικά.
Εν κατακλείδι, πρόκειται για αξιόλογη περίπτωση, καθώς μπορεί κανείς να περάσει πάρα πολύ καλά, με μια έμπειρη, καθαρή γυναίκα σε πολύ λογική τιμή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
DRMG
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.012
Πόντοι:
2.257
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, Antonis_Greece4 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2018
H Μάγια δεν είναι αυτή?
04 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι καμιά σχέση αδερφέ
f21
f21
04 Ιουνίου, 2018
ευχαριστώ Ντροπή
05 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι η μελισσα Ματάκι ρε παιχτη μελος απο το 2010 δεν την ξερεις Χμμμ; καταλαβαμε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
TK
TASSOS karipidis
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4