Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 60 10
Call-Girls 165338
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήθελα καιρό να συναντήσω τη Ζέτα και μου δόθηκε η ευκαιρία πριν λίγες μέρες να βρεθούμε σε κεντρικό ξενοδοχείο.
Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα μέσω του γραφείου. (πολύ καλή συμπεριφορά & εξυπηρέτηση)
Πάντα πηγαίνω λίγο νωρίτερα στο δωμάτιο, για φρεσκάρισμα και χαλάρωση. Παράγγειλα 2 ποτάκια και περίμενα. Η Ζέτα δεν καθυστέρησε, παρά ένα πεντάλεπτο. Ανοίγω τη πόρτα και βλέπω μια γυναίκα ελαφρώς αλλαγμένη σε σχέση με τις φωτο. Βλέπετε το μαλί παίζει πολύ μεγάλο ρόλο στην εμφάνιση. Είχε άλλο χτένισμα (πιο μεγαλίστικο) και κάπως μου φάνηκε. Δεν είναι η εντυπωσιακή γυναίκα που θα γυρίσεις να κοιτάξεις, αλλά μια όμορφη και χαριτωμένη γυναίκα. Η αλήθεια είναι πως την περίμενα λίγο πιο ψηλή, αλλά δεν είναι θέμα αυτό.
Ήπιαμε λίγο στην αρχή τα ποτά μας, αλλά με τη κουβέντα, πέρασε κάποια ώρα και έκανε την αρχή να βγάζει τα ρούχα και να μένει με τα εσώρουχα. Όμορφο σώμα χωρίς περιττά κιλά, αλλά με αρκετή χαλάρωση, ιδίως στο στήθος. Στο δικό μου στοματικό, ανταποκρίνονταν με αληθοφανείς αναστεναγμούς και ανακάτεμα μαλλιών. Ξαφνικά χτυπάει το κινητό της. Είχε περάσει η ώρα και δεν είχαμε προλάβει σχεδόν τίποτα. Δεν απαντάει και μου ξεκινάει μια πιπα που μπορώ να πω ότι με το ζόρι κρατήθηκα. Είχε απ όλα (μόνο DT) δεν της βγαίνει αν και προσπαθεί.
Πάλι χτυπάει το κινητό, το σηκώνει και λέει πως κατεβαίνει. Δεν ήθελε όμως να με αφήσει έτσι, κι ανεβαίνει από πάνω και κάθεται στο ατσαλένιο κοντάρι μου κάνοντας εξαιρετικά κουνήματα και σπασίματα μέσης. Παράλληλα έπεφταν και γλωσσόφιλα. Στο 10λεπτο τελειώνω μέσα της με πολύ ωραία αίσθηση και ανακούφιση.
Μείναμε λίγο έτσι και μετά σηκώθηκε για ντουζ. Το κινητό ξαναχτύπησε εν τω μεταξύ, ντύθηκε γρήγορα, με φίλησε και έφυγε.
Συνολικά έκατσε κανα 20λεπτο επιπλέον. Είναι πραγματικά πολύ καλή σε αυτό που κάνει, αλλά πρέπει να είναι και πολύ καλός χαρακτήρας. Αν την ξανάβλεπα, θα έπαιρνα πιο πολύ χρόνο, γιατί τελικά μια ώρα δεν φτάνει!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Marcus77, chris1955 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2018
Μια χαρά φτανει η μια ώρα. Απλά το συγκεκριμένο γραφειο έχει κακό συνήθειο να παίρνει ξανά κ ξανά όπως πολύ σωστά εγραψες! Εγβ σταμάτησα να παίρνω από εκεί κοπέλες για ακριβώς αυτό τον λόγο! Προς τιμή της Ζέτας δεν σε άφησε έτσι!! Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1