Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατηφορίζοντας τη Μίνωος την Τετάρτη 30 Μαΐου  στις 2: 30 το μεσημέρι, είχα επιλέξει τη κοπέλα που θα επισκεπτομουν σήμερα που ήξερα από προηγούμενη διαμονή της στα Χανιά και δεν ήταν άλλη από τη Μαρία στο 3.
Την ίδια ώρα όμως σκεφτόμουν πόσοι πάνε... περνάνε καλά.. .. φεύγουν και διαβάζουν μόνο για να επιλέξουν μέσα από ποστ και κριτικές το επόμενο κορίτσι που θα επισκεφτούν χωρίς ποτέ ή σπάνια να γράψουν κάτι για ενημέρωση και των υπολοίπων. 
Τη κριτική τη γράφω για τους άλλους... που πάνε και μετά κάθονται και γράφουν  για να ενημερώσουν.
Μπήκα στο 3 και η κυρία της υποδοχής  ( πάντα ευγενέστατη) μου παρουσίασε τη Μαρία. 
Πλήρωσα με το εισιτήριο που είχα κερδίσει από το viva 10 € που είχε ακυρωθεί  ( περίσσεψαν και 10 €) και πέρασα στο ισόγειο δωμάτιο.
Εδώ να ευχαριστήσω τους  Ettore, Raraplann και Doktor T που συμμετείχαν στο συγκεκριμένο παιγνίδι. 

Μετά από 5 λεπτά  ( ήμουν έτοιμος από άποψη καθαριότητας από το σπίτι) μπήκε η Μαρία στο δωμάτιο.
Απ ότι είδα διατήρησε αυτό το αθώο και καλοσυνάτο χαμόγελο που είχε και στη προηγούμενη επίσκεψή της στα Χανιά καθ' όλη την ώρα που έμεινε στο δωμάτιο.
Πολύ ωραίο σώμα , αδύνατο με πολύ καλές αναλογίες, νεανικό (27 χρόνων περίπου την έκανα), μελαχρινή με μαλλιά ίσια σπαστά ως τους ώμους και λίγο παρακάτω.
Πρόσωπο στρογγυλό  με μηλάκια στα μάγουλα, μαύρα μάτια στρογγυλά διαπεραστικά με μεσογειακή ομορφιά.
Στήθος στρογγυλό 3άρι συμμετρικό, πολύ ωραίο με μικρές Ρώγες.
Πόδια ίσια καλίγραμμα με ωραίους γλουτούς και γάμπες. 

Άπλο πρόγραμμα κάνει.  Φιλιά λέει θα μου δώσει όταν παντρευτούμε!!!!
Όχι ότι ήθελα βέβαια  (της το είπα κιόλας.) αλλά απλά τη ρώτησα για να ενημερώσω. Χάδια λέει επιτρέπει.
Της αρέσει η καθαριότητα, ... και αποδίδει λέει πολύ  καλύτερα σε καθαρούς πελάτες.
Δεν είπα ότι έχω κερδίσει για να μη τη προτρέψω σε θετικά από τη μεριά της για ευνοϊκά σχόλια από μένα.
Με πλησίασε με πολλά φιλιά στο λαιμό και στο στήθος, ανταποκρίθηκα και τη ρώτησα αν μπορώ να τη χαϊδέψω και εγώ.
Φυσικά μου απάντησε με ένα πλατύ χαμόγελο... εμ τι όλα εγώ θα τα κάνω.
Τη χάιδεψα σε όλο το κορμί. 
Την προέτρεψα να γυρίσει μπρούμυτα όπου της έκανα μασάζ μαζί με χάδια σε όλο το κορμί εκτός από τα επίμαχα σημεία.
Το κατά ευχαριστηθηκε και αν επέμενα ακόμα εκεί θα ήμουνα.
Κάποια στιγμή άνοιξε τα πόδια της στη διαπασών, τη γύρισα ανάσκελα  ...
Ρε σεις... Τι περιμένετε να σας κάνω αναλυτική περιγραφή τσόντας;
Να σημειώσω μόνο ότι το στοματικό που κάνει είναι σε πολύ ψηλό επίπεδο , όπως και ότι, ότι στάση της ζήτησα, πάντα ευδιάθετη και με το χαμόγελο αυτό που γράφω και παραπάνω το δέχτηκε.
Μετά το τέλος είπαμε ακόμα δύο κουβέντες, με ευχαρίστησε που πέρασε και αυτή  καλά όπως είπε και με προέτρεψε να πηγαίνω  γιατί είναι ευχάριστος ο χρόνος της μαζί μου όπως είπε.
Συμπερασματικά με τη Μαρία πέρασα πολύ καλά, και φυσικά θα ξαναπάω.
Είναι ένα νεανικό κορίτσι που συμπεριφέρεται ακούραστα και αβίαστα στο δωμάτιο, είναι ευχάριστη και πάντα με το χαμόγελο.
Παρά του ότι έμεινα παραπάνω από το κανονικό χρόνο στο δωμάτιο  ( δε θα σας πω πόσο... Αυτό είναι σχετικό) η κυρία της υποδοχής δεν ενόχλησε καθόλου.
Φυσικά η δική μου εμπειρία δε σημαίνει πως απαραίτητα πρέπει να είναι ίδια με τη δική σας.
Να περνάτε καλά

 Υγ. Μαρία και εγώ σε ευχαριστώ.

Υγ2. Μου είπε όταν τη προέτρεψα να μείνει παραπάνω καιρό στα Χανιά  ( πέραν του 10ημέρου που ήρθε) ότι μάλλον θα μείνει ως τον Αύγουστο.  Αμήν, λέω εγώ.
Ξ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
jerrone
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
1.225
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rimondi, TRAVALIAROS, manolis69 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού