Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η γνωστή αδημονία του σαρκίου μου επανήλθε τη σήμερον Money Mouth , παρά την χθεσινή μου επίσκεψη στους κακόφημους δρόμους της ενοικιαζόμενης σαρκικής ηδονής, με αποτέλεσμα να καταλήξω σε αυτόν εδώ τον οίκο και να αποφασίσω τελικά να δοκιμάσω τις υπηρεσίες της Άννυ... Κουλ

Η κοπέλα είναι τίμια εργάτρια του κώλου, και το προσφέρει όντως το κουλουράκι της χωρίς υπεκφυγές. Μεγάλο χαμόγελο

Είναι πρόδηλο ότι είναι κουρασμένη από την πολλή δουλειά, και ότι όντως της χρειάζεται ξεκούραση, ωστόσο δεν με άφησε παραπονεμένο. Χαμόγελο

Αφήνει φιλιά στο σώμα και πιπίλσμα στις ρώγες και ανταποδίδει και με φιλιά και με χάδια. Έρωτας

Το τσιμπούκι πολύ καλό και σε ρυθμό και με ρούφηγμα σε βάθος, χωρίς να βάζει δόντια. Ναι!

Πρώτη στάση (και μοναδική) στα τέσσερα. Κατσικογάμης Το μουνί της είχε καλή αίσθηση και χωρίς κρέμα, και με κρέμα που έβαλε μετά κατόπιν προτροπής μου. Μετά από λίγο της το έβαλα και στην σφικτή κωλοτρυπίδα της, όπου και λόγω μεγάλης κάβλας έχυσα πολύ γρήγορα. Ντροπή

Αποχαιρετισμός με φιλιά και χάδια, και αμοιβαίες ευχαριστίες. Έρωτας Συνολικά ήταν μια καλή συνεύρεση, που άξιζε το εικοσάρικο. Ναι!

Το κακό όμως είναι ότι βγήκα εκτός προϋπολογισμού... Εμμμμ

Ο χώρος ήταν καθαρός, με σαπουνάκι, χαρτί, και απολυμαντικό χεριών. Είχε και ντουζιέρα το δωμάτιο. Τα σεντόνια καθαρά.

Η τσατσά δεν μας ενόχλησε.

Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννυ
Υπηρεσίες
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Apollonius, professorx, Ακαμάτης και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού