Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάθε μέρα όσοι απο εμάς ασχολούμαστε με το άθλημα ίσως είναι η μέρα που θα μας κάτσει ο πρώτος λαχνός....Ίσως είναι η μέρα που θα μας κάτσει το καλύτερο γαμήσι που έχουμε κάνει...
Η γκόμενα είναι τρελή....Έρωτας
Πρόσωπο συμπαθητικό, ομορφούλικο. Ξανθή μαλλούρα με extensions. Κοντούλα, με φτιαχτό βυζόμπαλο, λίγο σκληρό στην αφή, με σκούρες μεγάλες ρώγες. Κωλαράκι στητό και υπερήφανο. Γενικά δεν είναι το κορμί που θα σε ξετρελάνει αλλά τί κορμί και μαλακίες...έχασα τη μπάλα μαζί της...
Αγγλικά πολύ λίγα αλλά ότι της πεις το πιάνει αμέσως, είναι ευδιάθετη και έχει χιούμορ...
Στον αγώνα όχι μόνο θα συμφωνήσω με τον Karelis, αλλά θα πώ ότι μου τίναξε τα πέταλα η μπουμπού.
Δεν το έχω παίξει ποτέ γαμιάς ή πουτσαράς εδω μέσα όπως ορισμένοι, αλλά η μπουμπού μάλλον είχε καιρό να κάτσει σε σκληρή πούτσα, δεν μπορώ να εξηγήσω αλλιώς τη λύσσα με την οποία με πήδηξε....Ναι!Ναι!Ναι!
Μιλάμε δεν μου έχει ξανατύχει τέτοιο πράγμα, και ποιός το περίμενε, με κοπέλα από το γραφείο που φέρνει τις πιο ξενέρωτες και κρυόκωλες πουτάνες που έρχονται στο Ελλάντα...
Να αναφέρω πως ίσως είναι η καλύτερη πίπα που μου έχει προσφέρει εργαζόμενη, αν και χρησιμοποιεί αρκετά το χέρι της, έχει φοβερή τεχνική και σε τελειώνει άνετα στο πεντάλεπτο....
Δεν θα μπω σε άλλες λεπτομέρειες, ούτε και θα την προτείνω σε κανέναν καθώς τα 200 είναι πολλά, δεν είναι και η μις κόσμος από εμφάνιση. Πάντως είναι η καλύτερη ΜοσχοβίτισαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! που έχω πηδήξει ποτέ...
Θα την ξαναδώ σίγουρα σε επόμενο τουρ....σε παππούδια πάντως δεν την συνιστώ, είμαι λίγο πριν τα 40 και κόντεψα να μείνω στο κρεβάτι...
Το γραφείο πραγματικά για τον πούτσο εδώ και 2 μέρες....σήμερα με έστειλαν σε 2 λάθος δωμάτια πριν μου ανοίξει η Anastasia στο τρίτο, πήγαν να με περάσουν και απο έλεγχο πρωτάρη...Μαλακία ευτυχώς που δεν ακύρωσα πάνω στα νεύρα μου και επέμεινα να την δω.
Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.694
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, delipas και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού