Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Αντριαννα ειναι μια νεαρη Μολβαδη η Ρουμανα με ομορφο γλυκο προσωπο , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , μικρα φυσικα στητα βυζακια , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα και αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Η κοπελα εκανε ενα γρηγορο και ανεκφραστο σαλοναρισμα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Η κοπελα ειχε ενα δωματιο πριν απο μενα.Υστερα απο λιγο μπηκε κατσουφιασμενη στο δωματιο.Πεταξε ενα γεια.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα αλλα και ουτε Αγγλικα.Υστερα απο επιθυμια μου , εβγαλε τον στηθοδεσμο της.Δεν νομιζω να τον αφαιρουσε αλλιως! Αμεσως μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Μηδεν στα προκαταρτικα.Με πιπωνε και ειχε γυρισμενη την πλατη προς τα εμενα.Πηγα να της πιασω τα μαλλια αλλα αυτη μου πηρε το χερι.Η πιπα της αδιαφορη και μικρης διαρκειας.

Την ξαπλωσα ανασκελα και την γαμησα στην ιεραποστολικη σταση.Αυτη ηταν απαθεστατη.Δεν ηθελε ουτε να την γλυφω στον λαιμο αλλα και ουτε στα βυζακια.Ειχα ηδη βαρεθει.Την εστησα στα τεσσερα.Αυτη χαμηλωσε το κεφαλι τερμα κατω.Την γαμουσα και την χουφτωνα στα βυζακια.Αυτη προφανως για να μην την χουφτωνω εβαλε ενα μαξιλαρι κατω απο το σωμα της.Την γαμουσα και την βαρουσα χαλαρα στα κωλομερια.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα της.Αυτη πηγε να τραβηχτει αμεσως αλλα εγω την κρατησα μεχρι να ξεστραγγισω.Αυτη αμεσως ντυθηκε , πεταξε ενα γεια και εφυγε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Αντριαννα ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο εμφανισης.Εδω τελειωνουν ολα τα καλα.Μηδεν προκαταρκτικα , πιπα αδιαφορη μικρης διαρκειας , στο κυριως σεξ δεν συμμετεχει καθολου και δεν ειναι δεκτικη σε φιλακια στο σωμα της.Θεμα χρονου δεν εθεσε.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο


Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού