Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή μεσημεριανη συναντηση στο γνωστο ξενοδοχειο της λεωφορου.
Συνενοηση με το γραφειο αψογη οπως παντα . Φτανω στο ξενοδοχειο, παιρνω αριθμο δωματιου και ανεβαινω. Κτυπημα της πορτας και μου ανοιγει ο τσολιας !!!!
Κοριτσαρος 1,80 , πανω σε ψιλοτακουνα !!! Εχασα το φως μου !!! Προσωπο φανταστικο , αμακιγιαριστο οτι βλεπετε στις φωτο , με πιο ακριβεις αυτες με το εσωρουχο με τις καρδουλεσ, δηλαδη αν βαφτει και φτιαχτει θα εχουμε εμφραγματα.
Πρωτο της τουρ γενικα, και πρωτο της ραντεβου η αφεντια μου !!!
Πολυ ευγενικο κοριτσι, με ενα μονιμο χαμογελο στα χειλη .
Αγγλικα μονο hi, bye και hello αλλα σε πλακωνει στα γλωσσοφυλλα και ξεχνας και τα δικα σου Αγγλικα .
Μαγαλο πολυχρωμο τατουαζ στην πλατη , προσωπικα δεν με χαλασε , αλλα γιατι βρε μωρο μου , δεν σου εχουν πει οτι στις Ferrari δεν κολαμε αυτοκολητα ?
Στηθος ενισχυμενο αλλα τελεια εναρμονισμενο με το υπολοιπο σωμα και επιτελους μια γυναικα που δεν ανηκει στην κατηγορια των ροφοειδων με χειλακια φυσικα και ολο γλυκα .
Στα του αγωνα , μετα την πρωτη αμηχανια της πρωτης στιγμης και κατοπιν δικης μου περιποιησης εξελιχθηκε πολυ καλα .
Ο πρωτος γυρος ειχε πιπα ανευ και πολυ καλη περιποιηση της γυρω περιοχης (μετα απο δικη μου προτροπη για να μην επελθει το μοιραιο ) κανονικο cowgirl με απειρα γλωσοφιλα , στα 4 με απιστευτη θεα και καταθεση πρωτου γυρου .
Μπανακι , αρκετο google translate , για τις βασικες ερωτησεις και απο μονη της καθοδος για τα πνευστα , με υπομονη και μαεστρια , καθοσον θελω τον χρονο μου για τον δευτερο γυρο και ξανα λιγο doggy , ξανα πνευστο κ mouth fuck και μετα απο λιγο καταθεση στα βυζακια της
Να σημειωσω οτι ειχα κλεισει για μισαωρο αλλα μετα τον πρωτο γυρο κ επικοινωνια με το γραφειο το αλλαξα για 1 ωρα .
Να σαι καλα κουκλιτσα και welcome to Greece
Επειδη το συστημα δεν με αφηνει θα εβαζα

Εμφάνιση (πρόσωπο)*-9

Εμφάνιση (σώμα)*-8

Γενική συμπεριφορά*-8

Επικοινωνία* -6

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή*-8

Σχέση απόδοσης/τιμής-8

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, doc_lin, ZeroTolerance και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2018
Ολα καλα και ωραια...αλλα οχι και το πρωτο της τουρ!!!
S
SANIM
04 Ιουνίου, 2018
Ευχάριστο που πέρασες καλά,η κοπέλα όντως είναι μ..ναρος...Έρωτας
04 Ιουνίου, 2018
Ωραίος ο φιλος!!!!
Θα πάρω lada να πάω να δω την vlada!!!!!!
04 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ετσι μου ειπε , και μου εκανε και εμενα εντυπωση , πως απο το πρωτο τουρ βαζει στο προγραμμα αναλ ... αλλα τεσπα ...
05 Ιουνίου, 2018
φιλαρακο ολα οκ, αλλα τα τοσα θαυμαστικά στο 1.80 με ξεπερνανε..Ειμαι 1.78 και οι για τις γκομενες στο υψος μου δεν θα εβαζα ποτε !!!!!!!!! - Μπορείτε να πηγαίνετε σε κανα στριπτιτζαδικο να ξελαμπικαρετε: ασε που ειναι ξενερωτικες πολλες φορες
08 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαρακο, αν εγω φτιαχνομε με το 1.80 που ειναι το προβλημα ? Ο καθενας με τα γουστα του
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6