Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χαίρετε και από μένα. Πρώτη μου κριτική καθώς είμαι νέο μέλος και ευελπιστώ να φανεί αντάξια ενός τόσο γνωστού,αστείου,διασκεδαστικού,ενδιαφέροντος και τόσο ενημερωτικού χαρακτήρα σάιτ. Όσα μου έχει μάθει το bou δεν υπήρχε περίπτωση να τα μάθω ποτέ μόνος μου Ματάκι προχωράμε μύστες. Ξεκινάμε με 2 φιλαράκια μύστες να κατέβουμε στα πηδηχτήρια γύρω στις 3 το μεσημέρι να αδειάσουμε τα χλεχλένια μας που ειχαν πρηστεί μετά από μια βδομάδα αποχής Ναι!Ναι! Στο δρόμο επισκεφτήκαμε διάφορα σπιτάκια και σχεδόν μας έπιασε κατάθλιψη με αυτά που βλέπαμε Money Mouth Πολύ χαμηλό επίπεδο οι κοπέλες,όχι τόσο όμορφες και μερικά βρώμικα σπίτια. Αλλά εμείς πήγαμε εκεί για να ολοκληρώσουμε το σκοπό μας και δεν πτοηθήκαμε. Ο άντρας ο σωστός ποτέ δεν τα παρατάει Γερο-μύστηςΓερο-μύστης Μέχρι που φτάνουμε στο Κολωνού 30Β και συγκεκριμένα στον απάνω όροφο (πολύ καλό σεξ). Μπαίνουμε μέσα και ήταν φουλ στα πάκια χωρίς να έχω κάτι μαζί τους. Η τσατσά παρουσίασε τη Ντάνα τη νταρντάνα μια γεματούλα και τη Λίκα την ξανθιά που ήταν πολύ ντροπαλή στην πορνοπασαρέλα αλλά αποδείχθηκε το ακριβώς αντίθετο μέσα. Φεύγουμε όπως είμαστε και η τσατσά μας είπε (αν θέλετε σας βάζω τώρα δωμάτιο ας ήρθατε τελευταίοι) μιας και είμαστε ωραία παιδιά πανάθεμά μας ΣπασίκλαςΕμμμμ Πάμε γυρίζουμε κανα δυο σπιτάκια ακόμα και λέμε δε γαμιέται πάμε πάλι πίσω. Εισβολή μυστών στον οίκο για δεύτερη φορά μέσα σε 10 λεπτά. Πρώτος προσφέρω το καδέ στην υπηρεσία και περνάω με τη Λίκα ΚουλΚουλ Στα του δωματίου η κορασίδα είναι πολύ καλή,αξιόλογη με ωραίο σωμα και σφιχτό κωλαρίνο. Τσιμπούκι με καπότα γιατί δεν ρισκάρουμε και δεν νομίζω στο συγκεκριμένο σπίτι να κάνουν ακα. Καλό θα έλεγα, έπειτα στα τέσσερα να δίνω πόνο για 2-3 λεπτά. Στη συνέχεια ανεβαίνει από πάνω και φοβήθηκα μην μου τον σπάσει όπως κουνιόταν. Άκουσα κάτι κρακ αλλά πάλι καλά ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Μετά γύρισμα σε ιεραποστολικό όπου δεν μπορούσα να χύσω καθώς θέλει και λίγο συναίσθημα η όλη φάση και επειδή τελείωνε ο χρόνος την ξαναγυρνάω στα τέσσερα και με δυνατό σφυροκόπημα τα κατάφερα Ναι!Ναι!Κατσικογάμης Την ευχαρίστησα,τη ρώτησα τι ώρες δουλεύει(πρωινή βάρδια),της ευχήθηκα καλή συνέχεια και βγαίνω στο σαλόνι όπου με περίμενε ένα φιλαράκι. Ο άλλος φίλος είχε περάσει με τη Ντάνα. Το ένα φιλαράκι είχε έρθει απλά για την τσάρκα και εκεί έρχεται η τσατσά και πετάει την επική ατάκα στον φίλο μου{εσείς κύριε δεν γαμάτε?} ΜαλακίαΠροσκύνημα χαχαχα ακόμα το λέμε και γελάμε.Βγαίνει λίγο αργότερα ο συναγωνιστής από το δωμάτιο,χαιρετάμε και εξέρχομαστε του οίκου για δεύτερη φορά ξανά. Συνολικά θα έλεγα αξιόλογο γαμήσι,η κοπέλα αξίζει,να γαμάτε και να περνάτε καλά Κατσικογάμης Γερο-μύστης Ναι! Προσκύνημα Κουλ Cheers Καπέλο Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Λίκα
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
170
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, professorx, ThE και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού