Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 54 10
Sex Studio 200873
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι κοπελες της βαρδιας ηταν η Μαρια και η Βανεσσα, ποια να πρωτοδιαλεξεις. Ηρθαν τα πραγματα ετσι που περασα με τη Μαρια.
Προκειται για μια κοπελα ψηλη (1,75) που μιλαει ελληνικα πολυ καλα, εχει μικρο ωραιο στητο στηθος με ρωγες που ανταποκρινονται και της αρεσει να τις γλυφουν, εχει πολυ γλυκο προσωπο με ματαρες, ωραιο κωλο στητο, επιπεδη κοιλιτσα και πατουσαρες Νο 39!
Επισης ειναι πολυ φιλικη και ανετη στο δωματιο. Μπηκε με το χαμογελο και ηταν πολυ προθυμη σε ολη τη συναντηση. Αρχισαμε με αμοιβαια γλυψιματα και φιλακια πεταχτα στο στομα, εχει πολυ ωραια χειλακια και πονηρο μουτρακι. Μετα επαιξα ποδολαγνεια, εχει πατουσαρες... Υστερα ανεβηκαμε στο κρεβατι και αρχισε να μου χαιδευει τα αρχιδια, τον πουτσο και τον κωλο. Καπου εκει μου καρφωσε πολυ ωραια ενα δαχτυλο ακαποτο, καυλα. Εβαλε και δευτερο, και τριτο... με ανοιξε καλα. Μετα εγλειψε αρχιδια καπως δειλα, την υπολοιπη περιοχη δεν την περιποιηθηκε πιο κατω. Ηταν το μονο σημειο που μου αφησε παραπονο απο υπηρεσιες. Υστερα εβαλε το στραπ και με πηρε στα τεσσερα. Το ενα ποδι το ειχε στο γονατο και το αλλο μπροστα, εφτανε μεχρι το κεφαλι μου οποτε το αρπαξα και το εγλυφα. Τετοιες ποδαρες μακριες εχει! Μετα γυρισαμε στα ισια, η κοπελα μπηκε πολυ δυνατα, αρχισε και με πηδαγε πολυ βαθια και με δυναμη, ενδυκνειται για αυτους που θελουν δυνατο γαμησι! Με εβαλε κατω και πηδαγε πολυ σκληρα. Εχυσα υστερα απο λιγο και αραξε για κουβεντουλα παρα το οτι ειχε ηδη περασει ωρα.
Συνοπτικα μιλαμε για μια πολυ καλη και χαλαρη συναντηση με μια κοπελα πολυ ευχαριστη.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, Gingos, mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού