Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Διαλεξα τη Σαμπρινα γιατι την μπερδεψα με τη Σελινα, μια αλλη κοπελα που μαλλον σταματησε απο το μαγαζι.

Η Σαμπρινα ειναι νεαρη κοντη σκουροχρωμη με μεσανατολιτικη φατσα. Η καταγωγη της απο τη Βενεζουελα.Μιλαει επαρκη αγγλικα και λιγα ελληνικα. Εχει μικρα βυζια και φουσκωτη σφιχτη λατιν κωλαρα.

Τα μουνοχειλα της ειναι φουσκωτα και στο εσωτερικο τους ψηλαφισα κατι μυτερο σαν σπυρι. Δεν ξερω τι μπορει να ηταν.

Η κοπελα ηρθε με κακη διαθεση και ηταν βιαστικη. Δεν εκανε καθολου προκαταρκτικα.Μου ειπε αμεσως να μου κανει πιπα και εκατσε αναμεσα στα ποδια μου. Οπως ηταν ξεκαβλωτος με ρωτησε αν θελω με προφυλαξη η χωρις.

Η πιπα της ηταν ατεχνη και βιαστικη και με κοιτουσε στραβωμενη.Της ειπα να ξαπλωσει. Εβγαζε κατι κραυγες συμμετοχης αλλα δεν επαψε να με κοιταει στραβωμενη αναγκαζοντας με να στρεφω το βλεμμα μου αλλου.

Σε γενικες γραμμες στενοχωρηθηκα οχι για το χαμενο εικοσαρι αλλα γιατι εμπειριες αυτου του ειδους με κανουν να χανω το σεξουαλικο ενδιαφερον μου για τη γυναικα.

Η κοπελα κανει απλο προγραμμα συν ελευθερο στοματικο και χυσιμο στο σωμα. Ψηλαφιστε προσεκτικα το μουνι της προ της επαφης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
PV
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, makhswrx, DeanCorso και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού