Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα σας !
Σχετικα με τον οικο να αναφερω οτι η κοπελα βρισκεται στον οικο που βρισκεται στον οροφο και εχει την ιδια διευθυνση αν και για να ειμαι και πιο ακριβης
θα προσθετα και "Περδικας γωνια".
Η Μαρια ειναι μια αρκετα χοντρουλα νεαρη πορνη που παρουσιαζεται ελληνιδα απο την Πατρα. Μπορει να εχει αρκετα παραπανισια κιλα αλλα τουλαχιστον
το θεαμα δεν ειναι αποκρουστικο. Δεν κρεμονται κοιλιες ουτε τα κωλομερια εχουν ακουμπησει το πατωμα. Η κυταρριτιδα βεβαια βρισκεται παντου πανω στα μπουτια της.
Το προσωπο της ειναι μετριο ελληνικης εμφανισης θα ελεγα και δεν ειναι πρησμενο λογω παχους ενω δεν κρεμονται προγουλια.
Η κορασιδα φερει ενα ακατανοητο και δυσκολο να διαβασει κανεις τατουαζ στον αριστερο θωρακα πανω απο το βυζι της.
Σε ερωτηση μου για το τι λεει το τατου μιας και δεν ξεχωριζα τα γραμματα η ιδια δε μου εδωσε σαφη απαντηση,μπορει ουτε η ιδια να ηξερε τι εχει κανει.
Εδωσα το 10ρικο στον γραβατακια τσατσο ο οποιος μου εγγυηθηκε για υψηλου επιδεδου γαμησι και υπηρεσιες. Εμμμμ
Περιμενα στο δωματιο οπου σε λιγο εφτασε η ελληνιδα πορνη, χαιρετηθηκαμε και ξαπλωσε διπλα μου βγαζοντας τα βυζια της απο την βυζοσακουλα χωρις ομως
να την αφαιρεσει τελειως. Τα στηθη της μικρα, δε μου δημιουργησαν την ορεξη να θελω τα γλειψω.
Η Μαρία δεν κανει καποια προκαταρκτικα και κατευθειαν εσκισε την καποτα και την περασε στον πουτσο.
Μου εκανε μια καλη πιπα χωρις χερι και δοντι χωρις περσαμα απο μπαλες,σε γενικο επιπεδο η πιπα της ηταν καλη ωστοσο διαπιστωσα μηχανικη κινηση
και επαναληψη στην τεχνικη της.
Με ρωτησε πως θελω να την γαμησω και της ειπα να στηθει στα τεσσερα, δεν ειχα ξαναγαμησει ποτε μου μια τοσο χοντρη οποτε ο κωλος της μου φανηκε βουνο
οταν στηθηκε μπροστα μου.Της τον εχωσα στη μουνα της οπου η αισθηση ηταν χαλαρη απο την αρχη κιολας ακομα, ειχε βαλει κρεμα στο μουνι αλλα μαλλον εχει χαλαρη
μουνα οπως και ναχει αν και ειναι μονο 20 ετων.
Το θεαμα που ειχα μπροστα μου δε μου αρεσε καθως ο κωλος της ηταν τεραστιος και γεματος κυταρριτιδα, την γυρισα σε κανονικη σταση
οπου ειδα το λιγο αξυριστο μουνι της και βουτηξα μεσα του. Το ιδιο για να μην πω και περισσοτερο χαλαρη ηταν σε αυτη τη σταση.
Αρχισα να την γαμω δυνατα και γρηγορα με την κορασιδα να φαινεται οτι δεν καταλαβαινει απο δυνατο γαμησι αφου τα βογγητα της δεν ηταν αληθοφανη αλλα ειχαν
ψευτικο τονο.Παραλληλα το μουνι της ειχε γινει αρκετα υγρο και ακούγονταν πλατσα πλουτσα.
Η κορασιδα ειχε γινει πολυ υγρη, ενιωθα τα υγρα της επανω στο δερμα μου ,ακομα και οι πουτσοτριχες στην περιοχη του εφηβαιου ειχαν μουλιασει απο τα ζουμια, τι διαολο
κατουρηθηκε Χμμμ; ποιος ξερει.
Η εμφανιση της κοπελας δε μου εκανε το κλικ για να της γλειψω το μουνι, αν το ειχα κανει μπορει να ειχα πεθανει απο υπερβολικη δοση μουνοζουμου.
Χουφτωνα τα μεγαλα μπουτια της αλλα η αισθηση δεν ηταν καλη. Ηταν σα να χαϊδευω ενα μεγαλο πορτοκάλι αφου η κυταρριτιδα εκανε πτυχες επανω στο δερμα.
Μετα απο αρκετα λεπτα γαμησιου εχυσα μεσα στη μουνα της, η κορασιδα με ευχαριστησε και εφυγε.
Δεν ξερω γιατι γαμησα μια χοντρη, ετσι μουρθε και το κανα αλλα σιγουρα δε θα το ξανακανω.
Η ιδια κατα τη διαρκεια της συνευρεσης δεν βιαστηκε και δεν εκλεβε στο γαμησι.
Αν δε σας πειραζουν τα παραπανισια κιλα η κοπελα δε θα σας απογοητευσει με την αποδοση της.

Το παρκινγκ σχετικα ευκολο στην περιοχη και ο οικος αρκετα καθαρος με μονο μελανο σημειο τα σεντονια τα οποια δεν ηταν αρκετα καθαρα και ειχαν επανω σημαδια και κηλιδες απο χυσια Χμμμ; δεν ξερω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.930
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2018
H φωτο του οικου ειναι λαθος
02 Ιουνίου, 2018
Για να μην αρέσει σε εσένα η θέα του κώλου της καλύτερα να μην κυκλοφορήσω στο τετράγωνο για καμιά πενταετία Χαμόγελο.
Αλλά θα στείλω ένα τύπο να τον τρολαροξενερώσω Ναι!.
03 Ιουνίου, 2018
Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα αψογος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3