Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερινή επίσκεψη στον οίκο όπου η τσατσά μου παρουσίασε την Τάνια. Νεαρή, αδύνατη, λεπτή κοπέλα με μικρό βυζάκι κάπως συνεσταλμένο. Έδωσα το παράβολο και πέρασα στο δωμάτιο. Ήρθε σχετικά γρήγορα και την ρώτησα σε ελληνικά ή αγγλικά από που κατάγεται αλλά μου απάντησε στα ρωσικά. Γνωρίζοντας λίγες ρωσικές λέξεις "έσπασα λίγο τον πάγο" και η κοπέλα άρχισε να με γλωσσοφιλιάζει και να πιάνει το εργαλείο μου. Το γυρίσαμε σε ένα καλό 69 όπου μου πήρε ένα βαθύ και υγρό τρομπόνι και μόλις ο πούτσος μου έγινε κοντάρι έβαλα την καπότα και ετοιμάστηκα για το κυρίως πιάτο. Πρώτα ιεραποστολικά την γαμούσα χαλαρά και εκείνη με φιλούσε παθιασμένα κατόπιν στο πισωκολλητό έβγαζε μικρές κραυγούλες και ήταν αρκετά στενή. Όταν αισθάνθηκα ότι το τέλος πλησιάζει, της τον έβαλα στο στόμα όπου τα πήρε αρκετά καλά και κατόπιν τα έφτυσε στον νιπτήρα. Με φίλησε και έφυγε από το δωμάτιο. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 18 λεπτά χωρίς καμία ενόχληση από την τσατσά.
Συμπερασματικά μία πολύ καλή συνεδρία με ένα νεαρό κορίτσι που αν της πεις λίγες ρωσικές λέξεις γίνεται τούρμπο και περνάς πολύ καλά. θα την συνιστούσα ανεπιφύλακτα σε πιπινοφάγους που δεν τους πειράζει το μικρό βυζί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
6.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, mparmpas13, thalasolikos37 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2018
"συνεσταλμένο" ε?? από τις αδυναμίες μου ....
Κάνα δυο φορές που έχω περάσει ήταν κλειστό αλλά που θα μου πάει θα το λεηλατήσω κάποια στιγμή.
03 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δείχνει μια κάποια "αθωότητα" που είναι αρκετά σεξουαλική θα έλεγα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2