Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Καλησπερα χυστες συναγωνιστες
Γραφω στα γρηγορα την κριτικη μηπως και σωθει κανενα 20αρικο.
Με ειχαν προδιαθεσει θετικα οι κριτικες, την ειχα δει και μια φορα στο σαλονι οταν πρωτοπηδηξα την Κλεοπατρα και ειπα να την πηδηξω και αυτη.Κεφάλι σε τοίχο!Τρομαρα μου...
Ειναι γενικα ομορφη κοπελα, το προσωπο ειναι λιγο μακρουλο αλλα δεν ειναι αλογομουρα.
Ειδικοτερα;
Προσωπο: 7
Λαιμος - ωμοι: 9
Στηθος: 10 (2αρακι στητο με ωραιες καυλερες ρωγες).
Κωλος: 10 με τονο (καλοσχηματισμενος, μηδεν κυτταριτιδα, πεταχτουλης)
Γαμπες-μπουτια; 8
Το δωματιο καθαρο και σε σωστη θερμοκρασια, μειον οτι δεν ειχε καθρεπτη. Πετσετα σφραγισμενη. Δεν υπηρχαν σαγιοναρες.
Δεν προλαβα να βγω απο το ντουζ, και ηλθε η Κωνσταντινα ενω σκουπιζομουν. Πηγε απο την αλλη μερια του κρεββατιου, εβγαλε το βρακακι της και με περιμενε.
Μονο που την ειδα καυλωσα. Εχει ωραιο κορμι, αλλα μονο αυτο οπως αποδειχτηκε.
Λεει οτι ειναι απο τη Σερβια, ξερω αρκετες λεξεις στα Σερβικα (pitsaka = μουνι, guratz = πουτσα, doberdan = τι κανεις), τα ειπα και δεν καταλαβε τιποτα, απλα νομιζε οτι δεν ειμαι Ελληνας, το νουμερο.
Προκαταρτιακα πολυ λιγα.
Φιλησα τις πραγματικα ωραιες ρωγες της και τον λαιμο της με το ζορι. Αυτη στεκονταν σαν ξυλαγκουρο και χαζογελαγε.
Ελα να σε γλυψω μου λεει. Πρωτα θα σε γλυψω εγω της λεω.
Την στρωνω και πριν ακομα να εντοπισω την κλειτοριδα της αρχιζει τις ηδονικες κραυγες, οι οποιες ηταν εντελως ψευτικες.
Η κλειτοριδα της ειναι νοστιμη αλλα μια και η μονη ανταποκριση ηταν οι ψευτικες κραυγες, σταματησα και στηθηκα για πιπα.
Εβαλε την καποτα ατεχνα με το χερι, την εσφιγγε και την ξανασφιγγε ενω ειχε ηδη βγει ολος ο αερας, λες και ηταν η πρωτη της φορα.
Εκανε καμμια 10καρια αδιαφορα αερο-πιστοναρισματα με πολυ χερι και πηγε να με καβαλλησει.
Κι' αλλο την διεταξα.
Συνεχισε για κανα δυο λεπτα, λεγοντας οτι θα τελειωσει ο χρονος.
Ο χρονος θα τελειωσει οταν χυσω, της λεω.
Ανεβηκε πανω μου αναποδα και εκανε ενα αδιαφορο reverse cow girl, αφου πρωτα επηξε το μουνι της στη κρεμα.
Η αισθηση ηταν μηδενικη.
Την γυρισα ιεραποστολικα και την κουτουπωσα αγριως μπας και βελτιωθει η αισθηση, εβγαζε ψευτικες κραυγες αλλα ηταν προφανες απο την ανεκφραστη εκφραση της οτι δεν εδινε δεκαρα.
Την γυρισα πισωκολλητα και πριν τον χωσω ξαναεβαλε κρεμα. Ο πουστος μου επλεε πλεον σε μια κολυμπηθρα γεματη κρεμα.
Για να βελτιωσω την αισθηση, στηθηκα σε doggy style. Οχι ετσι μου λεει. Ο πελατης εχει παντα δικιο της λεω και την πιεσα κατω.
Τοτε μονο εβγαλε μια αληθινη κραυγη, γιατι σιγουρα την πονεσα στιγμιαια.
Την πιστοναρισα μερικες φορες και εχυσα στην κολυμπηθρα.
Τελικα η Κωνσταντινα ειναι:
1. Ψευτρα (μαλλον ειναι μια ομορφη Αλβανιδα, δεν εχω προβλημα με κανενα λαο, αλλα δεν γουσταρω τα ψεματα)
2. Ξεπέτα
3. Υποχονδρια (πιεζει την καποτα εκατο φορες για να βγαλει τον αερα)
4. Καριολα γιατι βαζει τοσο κρεμα που νομιζεις οτι γαμας σωληναριο βαζελινης
Σας συστηνω να την αποφυγετε Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Υπηρεσίες
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.421
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Arseniko13, Ημεδαπος , professorx και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2018
"Ο χρονος θα τελειωσει οταν χυσω, της λεω" είσαι φοβερός τύπε! Καπέλο
02 Ιουνίου, 2018
Πολύ καλη κριτική..
Να γλιτώσουμε κανά 20 ευρώ..
02 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να εισαι καλα νεαρε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3