Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 36 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για καθε συναγωνιστη λατρη των ωριμων γυναικων ερχεται η στιγμη που σπαει το προσωπικο του ρεκορ για την μεγαλυτερη σε ηλικια με την οποια εχει συνευρεθει.Το δικο μου ρεκορ ειχε στοιχειωσει πια καθως κρατησε σχεδον δεκα χρονια και ηταν τα 52.Τωρα που σωριαστηκε σε σωρους ερειπιων θα σας πω πώς εγινε.
Η αναγνωριση της περιοχης ενδιαφεροντος ειχε αποβει ακαρπη και με την απογοητευση να αρχιζει να αχνοφαινεται εφτασα στην Λιοσιων 91 που ειναι μια οαση δροσιας μεσα στην αστικη ερημο του κεντρου της Αθηνας διοτι απο εξω υπαρχει ανθισμενη αυλη.Μια ωριμη κυρια ανοιξε , η Αντζελα,που μου φανηκε καλυτερη απο οσες ειχα δει νωριτερα.Κατεθεσα ενα εικοσαευρο ως ψηφο εμπιστοσυνης και οδευσα στα ενδοτερα.Το δωματιο ειναι μικρο με ενα ακομα μικροτερο κρεβατι χωρις χωρο για ντουζ.Υπηρχαν ομως αφθονα μωρομαντηλα τα οποια εσωσαν την κατασταση.Δεν ειχα ξαναπλυθει με τον τροπο αυτον.Δεν με πειραξε και σκεφτηκα οτι ηταν μερος της ολης εμπειριας.Μετα απο ενα δεκαλεπτο ηρθε και η Αντζελα.Μεσα στον χαμηλο φωτισμο τα μαλλια της μου φανηκαν καστανα με ξανθιες ανταυγειες.Τα ματια της φαινοταν οτι ειχαν δει πολλα και ο χρονος φαινοταν οτι ειχε αφησει τα σημαδια του πανω της ομως η παρουσια της δεν ηταν αντιαισθητικη.Μπορει το στηθος της να ειχε υποταχθει στον νομο της βαρυτητας ομως η εικονα του αντιστοιχουσε στο υπολοιπο σωμα της κατι που σημαινει οτι δεν ειχαν γινει υπερβολικες παρεμβασεις.Κερασακι στην τουρτα οι κοκκινες ψηλοτακουνες γοβες της.
Ανεβηκε στο κρεβατι και αφου σταθηκε στα γονατα εδωσε τα κατω χειλη της για στοχο στα δαχτυλα μου.Πολλες γυναικες ακομα και πολυ μικροτερης ηλικιας χρησιμοποιουν λιπαντικη κρεμα ομως την Αντζελα δεν την απασχολουσε ενα τετοιο θεμα διοτι καθε δευτερολεπτο που περνουσε ενιωθα την περιοχη αναμεσα στα ποδια της να υγραινεται ολο και περισσοτερο στο αγγιγμα μου.Πηρε θεση σχεδον σαν 69 και με τσιμπουκωσε(με προφυλακτικο).Δεν εμεινε εκει.Χωρις να της το ζητησω μου εγλειψε και τα αρχιδια και μου επιφυλαξε αλλη μια εκπληξη καθως γευθηκε με πολλη ορεξη την κωλοτρυπα μου.Θα ξεπερνουσε τα ορια της αγενειας το να μην ανταπεδιδα τις περιποιησεις αυτες.Της ζητησα να καθισει στο προσωπο μου για να γευθω με την σειρα μου τις περιποιημενες τρυπουλες της που ειχαν μια ανεπαισθητη γλυκεια και καπνιστη επιγευση σαν εδεσμα που σιγομαγειρευτηκε για ωρες προς τερψην διακεκριμενου γευσιγνωστη.Μολις μου ειπε οτι ηταν 53 ετων,κατι που σημαινε το σπασιμο του ρεκορ μου,χαρηκα πολυ και ενιωσα οτι δεν χρειαζοταν να κανω πλεον πολλα για το κυριως θεμα γιατι η εμπειρια ηταν ηδη σημαντικη.Αλλωστε δεν το επετρεπε και η στενοτητα του χωρου.Μετα το κλασικο ιεραποστολικο μειναμε σε πισωκολλητο για πολλη ωρα με εντονη ηχητικη συμμετοχη απο πλευρας Αντζελας που με προετρεπε να της σκισω την μητρα(!).Εγω εκανα μερικα μικρα διαλειμματα για να ξαναγλειφω την κωλοτρυπιδα της.Δεχτηκε να εφαρμοσω το anti-age ελιξιριο μου πανω στο σωμα της που το περιμενε οπως η ερημος της σταγονες της βροχης και πραγματι μετα απο λιγο το πυρινο ποταμι μου ασταφτε ηδονικα πανω της μεσα στο ημιφως.
Αναρωτιεμαι αν αυτο με την μητρα το θυμηθηκε απο την πολυκροτη πρωτη ταινια της Τζουλιας Αλεξανδρατου η αν το σκεφτηκε μονη της.Η Τζουλια Αλεξανδρατου στα 53 της θα πεταει ατακες απο τις ταινιες της κανοντας την ιδια δουλεια με την Αντζελα;Oι φανατικοι πιπινολατρες εχουν αντιστοιχο ρεκορ νεοτερης ηλικιας με κατωτατο οριο τα 18 η επιδιωκουν να πανε και πιο κατω με ο,τι αυτο μπορει να συνεπαγεται;Αποριες πανω απο σωρους ερειπιων...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.524
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astraxan8, professorx, sexaddict7 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2018
" καπνιστή επίγευση" Χαμόγελο
λόγο ηλικίας φαντάζομαι ??
31 Μαΐου, 2018
Θαυμάσια κριτική. Μακάρι διάφοροι υπουργοί, κυβερνητικοί εκπρόσωποι, δημοσιογράφοι κτλ, να μπορούσαν να χειριστούν τόσο όμορφα την Ελληνική γλώσσα, όπως ο αξιότιμος κύριος συνάδελφος.
Τ
τουτανχαμων
31 Μαΐου, 2018
Άμα σου είπε 53 γραψε στο ρεκόρ σου 58+
05 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΛΕΣ!;Χμμμ;
25 Ιανουαρίου, 2019
όντως πολύ περιποιητική πλέον πίπα χωρίς προφυλακτικό και σε αφήνει ώρες να παίζεις με την κλειτορίδα της για την ηλικία της τέλειο το ξυρισμένο αιδίο της
26 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θα μου μεινει αξεχαστο...ακομα και με τα μισα της χρονια να χρησιμοποιουν ζελε και αυτη οχι...ο ορισμος του νεανικου αιδοιου!
10 Ιουνίου, 2019
εχεις σκεφτει ποτέ να γραψεις βιβλιο ???
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7