Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325789
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα...η επίσκεψη έγινε πριν 2-3 εβδομάδες.
Στοχευμένη για το Golden Lips...επειδή δούλευε η Τζούλια ( από τότε δεν την ξαναείδα να δουλεύει )
Πάω φορτωμένος , μέρα μεσημέρι, αφού μόλις είχαν ανοίξει οι ουρανοί και οι δρόμοι ποτάμια.....πάω να μπω...και μου λέει κλείσαμε λόγω πλημμύρας Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
αν έχεις τον θεό σου...και έτσι όπως ήμουν φορτωμένος , καπου έπρεπε να σπρώξω. Μπαίνω στα site από τις βίλες και το μόνο αξιόλογο που μου γυάλισε ήταν η Βέρα.
Έβαλε και νέες φώτο, λέω πάμε να ρίξουμε μια στην γερμανία να γουστάρουμε.
Με τα πολλά μπαίνω στο Paradise βγαίνει η κοπελιά...και εκεί που ήμουν έτοιμος να μπω, αρχισα να το σκέφτομαι. Μάπα το καρπουζι, σωμα ωραίο αλλά φάτσα-μουγάτσα.
Και όμως λέω άντε δεν γαμείς, και χρόνο για τσαρκα δεν έχω και στα άλλα η σάρα και η μάρα είναι πάλι.... η Λάρα έλειπε και πέρασα.
Με το που μπήκε μέσα χωρίς να είμαι καυλωμένος προσπάθησε να μου περάσει τον σκούφο, άνιωθη και αρτσούμπαλη, άρχισε να πιπώνει, μέτρια πραγματα.
Ήρθε από πάνω....πήρε ωραίο ρυθμό αλλά επειδή δεν άντεχα να βλέπω φάτσα την εβαλα στα 4.
Εκεί πήγαμε με δυνατό σφυροκόπημα για αρκετή ώρα....βγάζοντας ψεύτικες κραυγές κτλ και προσπαθώντας να με κάνει να τελειώσω τριβοντας τα μπαλάκια μου.
Τέλος την γύρισα Ιεαραποστολικό και την πήρα για λίγο ακόμα, ώσπου τελείωσα. Φιλιά με τίποτα, γενικώς άφηνε να την πιάνεις.
Και άκουσα και παράπονο ότι είμαι γρήγορος.....και πολύ έκατσα της είπα μαζί σου!
40 για ξεμπούκωμα είναι πολλά......οπότε ούτε καν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βέρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
252
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsilibourditsas, ilarionas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού