Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μεσημέρι τρίτης και είπα να περάσω μετά από πολύ με την ψηλή Μιλφ Μαρια.Ετσι δίνω το 20€ο πάω δωμάτιο και μετά από δύο τρία λεπτά έρχεται η Μαρία χαμογελαστή αρχίζει προκαταρκτικά αρκετά καλά χάδια φιλιά σε όλο μου το σώμα από λαιμό μέχρι τα πόδια, μέχρι εδώ όλα καλά η Μαρία φορούσε ένα ολόσωμο της λέω βγαλτο αν θες κάνοντας μια κίνηση για να καταλάβει καθώς δεν μιλά καθόλου Ελληνικά τότε άρχισε να χαζογελαει και μιλούσε Στην Γλώσσα της λέω ης το ξαναλέω με ήρεμο τρόπο συνεχίζει να χασκογελαει εντάξει της λεω άστο καλύτερα αν δε θες οπότε πάει να μου πάρει τσιμπούκι αφού μου εγλειψε τ τα αρχιδια τότε μου δείχνει την Καποτά θέλοντας να με ρωτήσει πώς ήθελα τσιμπούκι με ή χωρίς,της λέω με εδώ κάνει άλλη μια στραβή έπαιρνε τσιμπούκι με πολύ δόντι σε ενοχλητικό βαθμό πω ρε πουστη μου Μιλφ και να μην ξέρει να κάνει ένα σωστό τσιμπούκι απαράδεκτη κατάσταση.Στη συνέχεια ανέβηκε λίγο από πάνω μου μετά αυτή από κάτω όπου και εδώ δε άνοιγε σωστά τα πόδια της,και μετά από λίγο τελείωσα.
Γενικά ήταν μια πολύ μέτρια εμπειρία και επαφή με την Μαρία επίσης ένα μεγάλο μειονέκτημα της είναι το ανύπαρκτο βυζί της που έξυπνα κρύβει με αυτό που φοράει.
Τσάμπα το20€ο λάθος επιλογή που έκανα φυσικά δεν θα ξαναδοκιμάσω ποτέ με την Μαρία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, stereo και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού