Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εντυπωσιασμενος απο τις φωτογραφιες της Παρις ,αλλα απορρημενος που δεν εχει κριτικες
επαιξα επισκεψη στο ιδρυμα κατα τις 2 το ξημερωμα .Ευκολο και κρυμενο parking.

Ανεβασμα 2 οροφοι, κουδουνακι και.... Welcome !
Τσατσα λες και ξεπηδησε απο ταινια, παντοφλα γουνινη παραλιγο να βαλω τα γελια !!!
Σιγουρα εριξε αττακα που δεν την επιασα, μιας και ημουν σχετικα ανχωμενος.
Εγινε το σχετικο deal (απλο προγραμματακι ταπεινο), και βουρ στο δωματιο. (Αδειο το μαγαζι παλι καλα)

Μπηκε λοιπον το αστερι στο δωματιο, (στραφι πηγαν οι γοβες που φορουσε γιατι εριχνα ενα κατουρημα και δεν ειδα entrance Γλώσσα ) καθησαμε ελαχιστα
ανοιξε εκει σε φουλ αγγλικα μια ψιλη κουβεντα να σπασει ο παγος, και ξεκινησε τα χαδια. Απο εκει και περα ηταν σκετη απολαυση, μιας και
η εικονα της και μονο ηταν αρκετη. Φουλ στα γουστα μου. Κορμαρα σφιχτη , με βυζαρες πλαστικες αλλα πολυ καλη δουλεια μαγκες !!!

Δεν ξερω σαν "επαγγελματιας" τι κανει μιας και δεν ειχα ΚΑΜΙΑ προηγουμενη εμπειρια απο στουντιο κλπ (δεν με πιστεψε κανεις, αλλα ισχυει),
αλλα πραγματικα μου επεσαν τα σαγονια απο την ομορφια της. Επισης εχω γνωρισει γυναικες πραγματικα επιπλα... οποτε μια χαρα και στο κρεβατι...
Αψεγαδιαστη, πολυ ευγενικη και προθυμη να με χαλαρωσει και να περασω καλα. Τωρα λεπτομερειες δεν εχουν σημασια τραβατε να δειτε !

Μονη ενσταση κατι μπολικες γρατζουνιες στο σωμα της μπρος-πισω, ρε μαλακες να γαμησετε πατε, οχι να βγαλετε απωθυμενα !!! Λιγος σεβασμος!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πάρις
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio De Paris, makhswrx, Lemmy13 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2018
Άμα δέχεται βγάλσιμο απωθημένων θα πάω να της ρίξω το ξύλο της αρκούδας Έρωτας.
2σε1 σεξ και προπόνηση Ναι!.
29 Μαΐου, 2018
προσεχε μην ερωτευτεις δικε μου!!
29 Μαΐου, 2018
Ειδικά στο απλό η Paris είναι σκέτο κομοδίνο.
29 Μαΐου, 2018
Το παλτό-αστερίας Πάρις είναι καλή στο κρεββάτι...Να δούμε τι άλλο θα διαβάσουμε...
30 Μαΐου, 2018
Έχω γράψει κριτική, εγώ την είχα πάρει στο de luxe. Στα 50€ που ακούμπησα, μαπα το καρπούζι.
30 Μαΐου, 2018
Ποιος είναι ο αγαπημένος σ πολιτικός φίλε μ;;;
05 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ενδέχεται και να υπερβάλει πάνω στον ενθουσιασμό του ο τύπος. Την πρώτη φορά που την πήρα έτυχε να είναι καλή. Τη δεύτερη εκνευριστικά ξιπασμένη. Δεν υπήρξε τρίτη και μάλλον δεν πρόκειται.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7