Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά το ξεμουνιασμα της Βικυς με τον ΝΑΣΟ πήγα σε έναν φίλο μου και αραζαμε σπίτι του. Μιλαγαμε περί ανέμων και υδάτων μέχρι που φτάνει η κουβέντα στην μπουρδελοτσαρκα
Με τα πολλά ξεκινήσαμε κατά τις 1 για Μετάξι Ναι!. Στο δεκαρικο υπήρχαν λίγες καλές περιπτώσεις για τα γούστα μας και έτσι στραφηκαμε στα 15αρια. Εκεί ήταν λίγο καλύτερα αλλά η τοπ επιλογή ήταν η Ρίτα. Ψηλή μελαχρινή με μικρό βυζι, πολυτελή καλό σώμα που το προσέχει και τουρλωτο κώλο που με/μας καυλωσε. Στο σαλόνι ήταν ένας μπουλης που έμεινε με το στομα ανοικτό, το είδε η κοπέλα και έκατσε πάνω του με αυτόν να παθενει την πλάκα της ζωής του.
-Άσε μας κορίτσι μου θα μας σκοτώσεις σήμερα, και έφυγε τρέχοντας να πάρει αέρα Money Mouth
Καλό σημάδι για την κοπέλα που παρά τα συνεχόμενα δωμάτια κάνει παιχνίδια με τους πελάτες.
-Ricardo μπαίνω φίλε.
-Έμπαινε Γιουτσο και σκιστειν στο πουτσο Ναι!
Επειδή όμως είχε κλεισμενα άλλα 2 δωματια έκανα μια βόλτα.
Στο δρόμο καθώς κατεβαινα την ιασωνος και Κεραμεικού σταματάει ένα αμάξι μπροστά μου με μια γυναικεία φιγούρα να φαίνεται. Όπα λέω λες να είναι καλή; Κατεβαίνει το παράθυρο και ήταν ένα τραβελι ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΘυμός.
-Γειά σου, μου είπε με βαριά φωνή Θυμός
-Γειά..
-Τι κάνεις;
-Καλά..., είπα και κατέβηκα γρήγορα προς τα κάτω όπου και στο Λεωνιδίου υπήρχε και άλλο αμάξι με άλλο τραβελι Θυμός.
Δεν ήξερα ότι κάνουν πιάτσα στο Μετάξι Θυμός.
Ξαναγυρναω στο μαγαζί μετά από 40 λεπτά όπου περίμενα λίγο ακόμα για να βγει ο φίλος μου,δειγμα ότι δεν βιάζεται στο δωμάτιο Καπέλο. Ο τσατσος με την αλογοουρα πολύ ήρεμος και πως να μην είναι με το μεροκάματο που του κάνει η Ρίτα.
Βγαίνει ο.... Γιουτσος και μου είπε ότι ήταν πολύ καλή, καθόλου βιαστικη και γενικά ξέρει να γαμιεται.
Είχε πάει 3 η ώρα και επειδή είχα ακούσει καλά λόγια και μου άρεσε σαν εμφάνιση (παρά το ότι είμαι βυζολαγνος) είπα να μπω.
Στο δωμάτιο όλα καλά με μόνο σφάλμα το ότι δεν είχε χαρτί υγείας.
Ρε μπουλη τσατσα, που έχεις την κοτσιδα για να είσαι "τρεντι" μια δουλειά έχεις να κάνεις μόνο και σε αυτήν είσαι ακατάλληλος Θυμός. Δεν σου είπαμε να περνάς τα σεντόνια από στεγνό καθάρισμα, κωλοχαρτα σου ζητάμε να σκουπιστουμε, έλεος. Η Ρίτα έκανε 5 λεπτά να έρθει αφού μετά από δωμάτιο φρεσκαριζεται Καπέλο.
Μπαίνει μέσα και με βρίσκει με το μποξερακι Ντροπή, χαιρετηθηκαμε και έπεσαν μερικά χαδια στα όρθια, όπου μετά πάει να ξαπλωσει.
-No, come here a little bit.
-OK και σηκώθηκε αφού έβγαλε το εσωρουχο,ήρθε μπροστά μου και μου κωλοτριβωταν και μου έπιανε το πουτσο πάνω από το μποξερακι μου ενώ εγώ την φιλουσα στο λαιμό και την χουφτωνα . Ναι!
Πολύ καλά προκατ χωρίς βιασυνες και με διάφορα λόγια. Καπέλο
Μου κατεβάζει το εσωρουχο, περνάει καποτα και μου παίρνει πιπα με εμένα όρθιο. Η πιπα ήταν απλά καλή και ήταν περίπου για ένα λεπτό, όχι ότι ήθελα παραπάνω.
Επόμενη στάση 69 που μου είπε να την γλυφω ήρεμα γιατί πονάει Μαλακία. Εκεί δεν ήταν τίποτα φοβερό, απλά το έκανα γιατί ήθελα λίγα προκατ ακόμα. Εδώ να αναφέρω ότι της εγλειφα την τρύπα δίχως παράπονο Καπέλο
Στη συνέχεια γυρίσαμε σε ιεραποστολικο, με τα ποδια της να είναι στους ώμους μου και να πηγαίνουμε χαλαρά και στην συνέχεια να δίνω πόνο και αυτήν να φωνάζει. Είχαμε έρθει κοντά και την ρώτησα αν δίνει φιλιά και αυτή ευγενικά μου είπε "συγνώμη αλλά όχι", δεν τα επιδιωκα αλλά μου φάνηκε ότι γούσταρε Χμμμ;.
Μετα την πήρα στα 4 όπου μου είπε να πηγαίνω χαλαρά για να μην την πονεσω.
Στα 4 η κοπέλα είναι ποίημα!!!
Και εκεί ξεκίνησα χαλαρά αλλά το θέαμα που έβλεπα με εκανε να δίνω πόνο και αυτή να φωνάζει και να γυρνάει προς τα εμένα για να μου πει να πάω πιο χαλαρά. Δεν με χάλασε πιο πολύ ώρα μαζί της Σπασίκλας
Της είπα να ανέβει πάνω πράγμα που δέχτηκε. Εκεί στην αρχή είχε αυτή τον έλεγχο, όμως επειδή δεν κατέβαινε all the way την έπιασα από την μέση και την καρφωνα αλυπητα. Η κοπέλα φώναζε δυνατά αλλά από πόνο και αυτό δεν με καυλωνε να πω την αλήθεια, είχε ξαπλωσει πάνω μου και έλεγε κάτι "οοοολες πόρζε" και κάτι άλλα, ξέρει κανείς τι σημαίνει Χμμμ;;
Της είπα ότι θέλω ξανά στα 4 για να χυσω. Εκεί πήγαινα δυνατά αλλά δεν μου ερχόταν να χυσω Κεφάλι σε τοίχο!, αυτή να φωνάζει και να λέει ότι είναι μεγάλη και να με παρακαλαει να τελειώσω και να πετάει το μαξιλάρι στο καθρέφτη Money Mouth. Παρόλα αυτά δεν τελειωνα Κεφάλι σε τοίχο!, την καβαλησα τελείως και καρφωνα δυνατά και αυτή παίζει να με εβριζε και με το δίκιο της μεταξύ μαςMoney Mouth. Κουράστηκα από το σφυροκοπημα και αυτή να μου λέει "tell me that you didn't cum...", "no I didn't Κεφάλι σε τοίχο!"
Άρχισα να τραβάω μαλακια και να παίζω με το μουνί της και αυτή να με κοιτάει για λίγο απαθης και στην πορεία να μου παίρνει πιπα.
Εκεί ακούστηκε ο τσατσος, αλλά η Ρίτα συνέχισε απτοητη Καπέλο.
Παίζει να είχα περάσει τα δέκα λεπτά.
Για να τελειώσω άρχισα moutyfucking Ναι! χωρίς να φέρει αντίθεση και την πήγαινα έτσι για ένα λεπτό. Έχυσα με moutyfucking και με το αριστερό μου χέρι να της πιάνω το κεφάλι και με το δεξί να στραγγιζω το πουλί μου στο στόμα της πάντα με καποτα.
Αυτή στη διάρκεια του ξεφορτωματος με κοιταζε, πράγμα που καυλωσε.
Στα σοσιαλ τώρα, μιλήσαμε για το αν μου άρεσε και της είπα ναι.
Της είπα ότι θα τελειωνα γρηγορότερα γιατί είναι όμορφη αλλά κράτησα παραπάνω γιατί ποναγε. Μου χογελασε μου είπε δεν πειράζει, με φιλησε σταυρωτα και έφυγε. Ακόμα να αναφέρω ότι θα μεινει άλλες 4 μέρες μαζί μας γιατί μετά θα παει στην πατρίδα της. Ποια είναι δεν ξέρω Χμμμ;
Συνοπτικά μια καλή παρουσία με σώμα που βάζει κάτω πολλά από των στούντιο, καλό πρόσωπο όχι κάτι τρομερό και μέσα παρά τα πολλά δωμάτια δεν είναι ξεπετα και δεν κλέβει, από απλά δεν αντέχει το ξεσκισμα.
Τώρα αυτά με βάση την εμπειρία μου, αλλά και ο φίλος μου πάνω κάτω την ίδια εμπειρία είχε.
Όταν βγήκα έξω ο τσατσος με χαιρετησε.
Επειδή δεν είχαμε αμάξι πήγαμε και λίγο φυλής μέχρι να πάει 5:30 για να πάρουμε το μετρό Ναι! να κοιμηθουμε λίγο και μετά για μπάνιο και ρακετες στην λουτσαΝαι!
That's all folks, καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Υπηρεσίες
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kerveras, DeanCorso, n.smirni76 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2018
15ευρω στο μεταξι δε παιζει κ δε πρεπει να παιζει.. με ενα 5 ευρω γαμας εξισου (καποιες) καλες μουνες στη φυλης με γυμνοτσιμπουκα κ ενδεχομενως κ κουλουρι!!
Για αυτο μη ψαρωνετε κ ΧΑΛΑΤΕ την πιατσα!!
Το ξαναλεω: στο μεταξι πρεπει ναναι 10 κ ας δουλευουν οι καλυτερες εξ αυτων...τελος
29 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

15 ευρώ στο Μετάξι παίζει και ποιος είσαι εσύ για να πεις τι θα παίζει;
Δεν νομίζω να υπάρχει πλαφον στο τιμολόγιο των σπιτιών. Αιτιολογησε μου με επιχειρήματα την άποψή σου.
Και 20 ευρώ να είναι αν έχει καλές υπηρεσίες εσένα τι σε νοιάζει;
πήγαινε στο δεκαρικο να πάω εγώ στο άλλο και όλα μέλι γάλα. Καπέλο
Επίσης την πιατσα την χαλάνε οι προμοτορες και οι αγαπουληδες Θυμός και όχι εγώ Καπέλο
30 Μαΐου, 2018
15€πουλα για μια τέτοια κοπέλα είναι πολύ καλή τιμή αν σκεφτείτε ότι ούτε σε στούντιο ούτε φυσικά στη Φυλής υπάρχει αντίστοιχη κοπέλα έχετε δει τι μετριότητες υπάρχουν στη Φυλής
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3