Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν είναι λίγες οι φορές που θέλεις να πραγματοποιήσεις μία συνάντηση και θες να έχεις θετικό αποτέλεσμα "αποφεύγοντας" το ρίσκο...Πως γίνεται αυτό θα μου πείτε σε ένα τέτοιο σπορ όπως αυτό που κάνουμε...;Ένας τρόπος μόνο υπάρχει,να επιλέξεις κοπέλα η οποία αποτελεί στνανταράκι....!Κουλ

Κυριακή απόγευμα και αφού έκανα μία έρευνα σε κάποια γραφεία call - girls με τις περισσότερες να είναι μη διαθέσιμες στράφηκα σε μία σίγουρη επιλογή....Γρήγορη ανταπόκριση και επικοινωνία από το Μαράκι μέσω του viber και ραντεβουδάκι στο bill...
Έτσι λοιπόν κατηφόρισα για το ξενοδοχείο για να περιμένω τη Μαρία...Επειδή έχω γράψει και άλλη κριτική αλλά και εσείς μπορεί να δείτε φωτογραφίες στο φόρουμ της σελίδας της, δεν θα σας την περιγράψω καθώς οι περισσότεροι πλέον την γνωρίζετε...Στο μόνο που θα αναφερθώ είναι πως κάθε φορά είναι στιλάτη,όμορφη,προσεγμένη,μυρίζει όμορφα και έχει και άψογο dress code με αρκετά σύνολα που την κολακεύουν...Γλώσσα

Έκανα ένα ντουζάκι και χαλάρωσα μέχρι να έρθει βλέποντας εκπαιδευτικό πρόγραμμα....
Στην ώρα της ακριβώς χτύπησε την πόρτα.Με πολύ χαρούμενη και θετική αύρα μπήκε στο δωμάτιο και φιληθήκαμε.Έχει πολύ όμορφο τρόπο στην είσοδο της και είναι πολύ δοτική χωρίς να χαρακτηρίζεται "δύσκολη" και "απόμακρη"....Είναι στα συν της αυτό καθώς βοηθάει τον παρτενέρ να αισθάνεται άνετα με την κοπέλα που συναντά...!
Αφού είπαμε τα απαραίτητα έκανε ένα ντουζάκι,φρεσκαρίστηκε και ήρθε κοντά μου...Γλωσσόφιλα αρκετά ήταν η έναρξη των προκαταρκτικών μας για να καταλήξουμε σε τριψίματα σώμα με σώμα.Κατέβηκε πιο κάτω και με αρκετή μαεστρία ξεκίνησε το στοματικό,άψογο όπως πάντα με ρούφηγμα της περιοχής αλλά και καραμέλωμα στα @@@κια για ώρα...Όπως ήταν τοποθετημένη στο στοματικό,γύρισμα σε 69 για ανταπόδοση της ευχαρίστησης από μέρους μου στο γατάκι της....Δεν άργησα και πολύ και η πρώτη κατάθεση έγινε στο στοματάκι της Μαρίας,η αλήθεια είναι πως δεν κρατιέσαι εύκολα....
Μπανάκι και από τις δύο πλευρές,και επαναφορά στο κρεβάτι όπου μιλήσαμε λίγο για διάφορα θέματα.
Έναρξη και πάλι των προκαταρκτικών με ισπανική περιποίηση αυτή τη φορά όπου το πετυχαίνει άψογα και είχαμε σύντομη "ανόρθωση".....
Έτσι λοιπόν ξανά στοματικό υψηλού επιπέδου,περιποίηση ίδια με το πρώτο μέρος και πέρασμα του προφυλακτικού για σεξ!
Πρώτη στάση με τη Μαρία από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς που σιγά σιγά αυξανόταν....Αλλαγή για στήσιμο στα τέσσερα όπου στήνεται άψογα....Τελευταία στάση ιεραποστολικό όπου με πιο γρήγορους ρυθμούς,γλωσσόφιλα συνεχόμενα μας βρήκε το τέλος....

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε ακόμη λίγο,όπως ανέφερα έχει πολύ καλό επικοινωνιακό κομμάτι πράγμα που μας κάνει να αισθανόμαστε άνετοι...Αφού ετοιμάστηκε και φόρεσε ξανά τα καλά της αποχώρησε με ένα ζεστό φιλί και ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον....!

Συμπερασματικά μία ακόμη άψογη συνάντηση με τη Μαρία όπου αποτελεί πλέον στανταράκι στις επιλογές μου.Όπως έγραψα στον τίτλο για την κορυφαία ποδοσφαιρική διοργάνωση όπου κατατάσσονται ομάδες με υψηλά στάνταρτ έτσι λοιπόν κατατάσσω την Μαρία ως προς το θέμα υπηρεσιών και εμφάνισης κατά την προσωπική μου άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 49 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού