Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 205 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απόγευμα Σαββάτου και ενώ οι περισσότεροι ετοιμαζόντουσαν για μπαλίτσα εγώ ήμουν με 3 θρύλους του Μεταξουργείου (Νάσος, Επιρρεπής, ΧΧΧ) στην περιοχή και τσαρκάραμεΝαι!. Το μετάξι πιο καθαρό από ποτέ και σε αυτό βοήθησε ακόμα πιο πολύ η απουσία των Πάκι λόγω ραμαζανιούΠροσκύνημα. Επειδή όμως Μετάξι είσαι δεν λείψανε διάφορα περιστατικά Θυμός. Στην αρχή ένας τύπος ήθελε να του πάρουμε κρουασάνΘυμός, λες και μου τρέχουν από τα μπατζάκιαΘυμός, αν μου τρέχαν δεν θα ήμουν στο μετάξιMoney Mouth. Μετά, στο κολωνού 45 δεξιά ήταν μια πουτάνα που αντι να μας πει πρόγραμμα μας είπε ότι ξεματιάζειΚεφάλι σε τοίχο!, σε λίγο θα λένε και τον καφέΓερο-μύστης... και για κερασάκι στην τούρτα η Βαλέρια από κολ.23 μας είπε ότι είναι ματιασμένηΚεφάλι σε τοίχο! και η τσα2 λυπημένη που δεν μπορούσε να την βοηθήσει με το ξεμάτιασμαΝαι!. Της πρότεινα να παρει τηλέφωνο στο άλλο μαφαζί για να την βοηθήσειΚαπέλο Τέσπα, με τα πολλά φτάσαμε στον οίκο όπου δουλεύουν 2 μαύρες η Βίκυ και η Ναόμι. επιθετικό σαλόνι με την κοπέλα να με πηγαίνει στον τοίχο και να μου κωλοτρίβεται κανωντάς με πύραυλοΝαι!. Με τον Νάσο είχαμε πει από παλιά για παρτούζα, μας άρεσε και μπήκαμε. Είχα κάποιες φοβίες να μπω, αλλά λέω δεν γαμιέται... Δώσαμε λεφτα με εμένα να πληρώνω με 4 δίευρα και 2 μονόευραΝαι! Όταν έκανε κίνηση να πάρει τα λεφτά και να πάσει στο κουζινάκι να τα βάλει στον κουμπαρά είδα κάτι σημάδια στην κοιλιά της!!!
- Πωωωω ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ; έκανα στον Νάσο.
- Ηρέμησε χύστη, απλά σημάδια είναι μην κάνεις έτσι, στο Μετάξι είσαι μην περιμένεις μοντέλαΓερο-μύστης
- Ξενέρωσα τώραΛύπη
- Εδώ έχεις πάρει την Ζάνα την γιαγιά με την περούκαMoney Mouth από κολ.47 και κωλάς στην μαυρούλα;Χμμμ;
- Οκ θα το ξεπεράσω, δεν θα το κοιτάωΚουλ. Για αυτό η πουτάνα μου κωλοτροβόταν όλη την ώρα για να μην δω τα σημάδιαΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμός
- Ηρέμησε, όλα θα πάνε καλάΓερο-μύστης
Τότε μπαίνει η κοπέλα και αντί να πει ένα τυπικό "γεια", είπε απότομα:
- Where is the camera?
- What?Χμμμ;Εμμμμ
- Wherere is yoyr phone?
- In our pockets bitchΘυμός (το τεευταιο δεν το είπαMoney Mouth)
- Is it close?
- Yes.
Αφού είδε ότι είναι κλειστά και δικαιολογήθηκε ότι την τραβάνε πολλοί βίντεο άρχισε το ματς με προκατ, με τον Νάσο από μπροστά και μένα πίσω για να μην βλέπω τα σημάδιαΘυμός.
Στην συνέχεια ο συναγωνιστής ξάπλωσε η κοπέλα εφάρμοσε καπότα και άρχισε τσιμπουκοδρομία με εμένα να καταλαβαίνω ότι του άρεσε Ματάκι. Εγώ συνέχιζα τα τριψίματα. Ο μύστης είχε καυλώσει μου έκανε με σήμα ότι είναι καλή και έπεσε hi-fiveΝαι!. Στην συέχεια ο Νάσος σηκώθηκε και πήρε στα όρθια την πουτάνα ενώ εγώ απολάμβανα το τσιμπούκι της καθιστός. Από τα λόγια του θρύλου του ΜεταξιούΠροσκύνημα μου είπε ότι έχει καλή αίσθηση το μουνί της και δεν κλέβειΚαπέλο.Μετά αλλάξαμε στάση με εμένα να σκίζω την τίμια μαυρούλα και αυτή να τραβάει φραπεδιά στον Νάσο μέχρι να τελειώσει δυνατά Ναι!.
Τον στράγκιξε η γαζέλαΝαι!
Εκει ήρθε και το δεύτεροο hi-fiveΝαι!.
Ενώ ντυνόταν ο Νάσος εγώ την γάμαγα όρθια στο κομοδίνο όπου στην συνέχεια την γύρισα προς την μεριά του Νασου για να την βλέπει να ξεσκίζεταιΚαπέλο. Εκεί ήρθε το τέλος και από εμένα αφού με άφησε να στραγγίξωΚαπέλο.
Ντυθήκαμε, είπαμε 2 λόγια για το αν μας άρεσε και άλλα και έφυγε η κοπέλα. Όμως σε λιγότερο από λεπτό ξαναγύρισε και ρώτησε ξανά αν όντως μας άρεσε!!! Μπράβο τιμιότηταΚαπέλο
Με λίγα λόγια η Βίκυ είναι μια μαυρούλα, μάλλον πριν τα 30;;; με καλό σώμα εκτός από τα σημάδια που έχει, είναι τίμια, δεν θέλει να φύγεις άχυστος και ειδικεύεται στις παρτούζες με βάση τα λόγια της!!!
Δεν ξέρω όμως αν είναι πάντα έτσι ή συνέβει λόγω αναδουλειάς επειδή είχε μπάλα Χμμμ; Επίσης έχει συμμετοχή στο σεξ και δεν είναι κομοδίνοΚαπέλο
Η τσα2 άφαντη και στο σαλονάρισμα δεν πρήζειΚαπέλο.
Το δωμάτιο μέτριο, αλλά δεν με χάλασε, έχω κάνει 4 χρόνια φοιτητής και έχω δει χειρότερα...
Πήγα με μετρό
Καλά γαμήσια Καπέλο


ΥΓ. Bale του χρόνου έλα να φέρεις το κύπελλο στο Old Trafford!!!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kerveras, KavliarisPsilos, professorx και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού