Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 369836
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Άλλο ένα πολύ καλό πάρτυ από αυτά που κάνει το 2+2 ξεσήκωσε τον κόσμο και από ότι έδειξε ίσως και πολλοί να μην έφυγαν λόγο τριημέρου από την Αθήνα προτιμώντας να μην χάσουν ένα τέτοιο event.
Η παρουσίες των κοριτσιών και τα καυτά μαγιό που φόρεσαν ανέβασαν πολύ την θερμοκρασία προσφέροντας μια πολύ ζέστη ατμόσφαιρα για όλα όσα θα ακολουθούσαν αυτή την βραδιά.
Φτάσαμε με την (Τ) κατα τις 12.30.
Καθίσαμε στο μπαρ και ένα φιλικό μας ζευγάρι ήρθε να μας κάνει παρέα. Δεν πέρασε 1 λεπτό και άλλο ένα και άλλο ένα με αποτέλεσμα σε 30' ώρα να γίνουμε μια παρέα 10 ζευγαριων γνωρίζοντας τους όλους και συστήνοντας τον έναν με τον άλλο ενωθηκαμε και η ανταλλαγές για γνωριμία ήταν απίστευτη. Πολλά ζευγάρια από την αρχή επέλεξαν αυτό που τους ταίριαζε και έτσι ήταν όλη η παρέα μαζί αλλά και τα καυτά φιλάκια και τα χούφτωματα είχαν αρχίσει να πέφτουν.
Εγώ έχασα την μπάλα. Δεν ήξερα σε ποιον και ποια να πρώτο μιλήσω.
Τελικά λίγο σε όλους όλα τα κατάφερα.
Η ώρα είχε πάει 1:30 και σιγά σιγά είχε ο κόσμος να ανεβαίνει.
Ετσι σαν οικοδεσπότης της μεγάλης παρέας έκανα την ανακοίνωση και είπα παιδιά μήπως πρέπει να μεταφερθούμε επάνω.?
Την αρχή την έκανα εγώ με την (Τ) και δεν άργησαν να ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι.
Λόγο παρέας είχα την ιδέα να πάμε στο μεγάλο δωμάτιο επάνω που χωράει άνετα 6-7 ζευγάρια για παιχνίδι καθώς ήμασταν πολλοί και η παρέα δεν νομίζω να ήθελε να χωριστεί.
Μπήκαμε 3 ζευγάρια δεξιά 3 αριστερά και ένα τελικά μέση και χωρίς δεύτερη κουβέντα τα ρούχα βγήκαν και ένα τρελό παιχνίδι ανταλλαγών για 1 ώρα περίπου είχε ξεκινήσει γνωρίζοντας τελικά ο ένας καλά τον άλλον.
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες όπως άλλες φορές γιατί θα πρέπει να γράψω σελίδες για το σχήμα που στήθηκε.
Αφού όλοι τελειώσαμε πάλι κάτω στο μπαρ για ποτάκι καθώς ένας ένας που τελείωνε κατέβαινε για να πάρει δυνάμεις.
Μετά ένα ακόμα μικρό σχήμα με 3 ζευγάρια μέσα και εμείς ανεβήκαμε επάνω για ένα δεύτερο καλό γύρω.
Το ρεζουμέ για την βραδιά δεν ήταν το παιχνίδι μόνο που πάντα υπάρχει.
Για εμένα με έκανε χαρούμενο το γεγονός που κατάφερα να ενώσω και να γνωριστούν τα ζευγάρια μεταξύ τους βρίσκοντας τελικά ο κάθε ένας το ταίρι τους και χαρίζοντας μου το λιγότερο ένα μεγάλο ευχαριστώ ο κάθε ένας τους αφού όλοι είχαν περάσει τέλεια.
Με την σειρά μου γράφω αυτή την κριτική για να ευχαριστήσω και εγώ όλους σας αλλά πάνω από όλα την ομάδα του 2+2 που μας προσφέρει με αυτά τα καυτά της event υπέροχες στιγμές γνωριμιας και καυλας.
Σας θέλουμε πάντα με τέτοιες ιδεες.

Παιδιά απλα του χρόνου μην το χάσετε!!!
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
30
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elizabeth32, Bernd Leno 22, THV και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2018
Οκ στην αρχή διάβαζα τις κριτικές σου. Απλά τώρ έχει καταντήσει λιγάκι μονότονο ! Κάνε μία μικρή παύση!
29 Μαΐου, 2018
Aυτό ακριβώς...
31 Μαΐου, 2018
Τυπε ακομα πληρωνεις εισοδο μετα απο τοση διαφημιση που χεις κανει στο μαγαζι....;Χμμμ;
01 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είμαι κύριος και πληρώνω πάντα και θα πληρώνω.δεν ξέρουν ποιος είμαι όλοι. Αλλά και να το έκαναν δεν θα το δεχόμουν.για εμένα είναι στιγμές χαλάρωσης και καυλας η περιγραφή δεν περιμένω αντάλλαγμα. Ελπίζω το μπουρδελα να μείνει και χρόνια και να τα διαβάζω να θυμάμαι τι έκανα μικρός. Γιατί έτσι όπως πάει ήδη έχω χάσει την μπάλα με τόσο παιχνίδι.
24 Ιουλίου, 2018
Το νοημα κριτικης ειναι να λες μια δυο φορες το πολυ τι φαση ειναι το μαγαζί και να κρίνεις σε γενικο βαθμο... το να γραφεις καθε που πας τι εγινε λες και ειναι ημερολόγιο σου έιναι όντως κουραστικο... γραφτα στο νήμα οχι στις κριτικες....ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
24 Ιουλίου, 2018
υγ 13 απο τις 18 κριτικες ειναι δικες σου!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6