Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Call-Girls 38006
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπορεί μια κοπέλα να βαθμολογηθεί με απόλυτο δεκάρι..; Αντικειμενικά, εκτιμώ πως όχι. Όλο και κάτι θα υπάρχει που θα μπορούσε να είναι λίγο πιο πολύ ή λίγο λιγότερο,ανάλογα. Υποκειμενικά όμως, ναι, όταν γυρίζω στο μυαλό μου πίσω τον χρόνο και στην ερώτηση, τι θα άλλαζα αν μπορούσα, η άμεση απάντηση είναι, τίποτα! Εμφάνισιακά η Abby θυμίζει αμερικάνικες ταινίες εποχής οπού παίζουν κάτι γλυκύτατες δεσποινιδες/νεαρές κυρίες με σμιλευμένο κορμί και μια σπίθα στη ματιά τους που δεν νομίζω να υπάρχει υγιής άντρας (στα μυαλά) που να μην αναγνωρίζει τον χρυσό και να θέλει να τον βγάλει τσίγγο... Το σπουδαιότερο δε είναι ότι οι ενδυματολογικές της επιλογές στηρίζουν απόλυτα και ενισχύουν την εικόνα που περιέγραψα παραπάνω. Δεν έχω ξαναπάρει κορίτσι από το συγκεκριμένο γραφείο (με την ευκαιρία, κανένα παράπονο) και δεν ξέρω πως χειρίζονται το θέμα (αν είναι δηλαδή επιλογή και έξοδα της κοπέλας ή αν τσοντάρουν κι αυτοί)αλλά η Abby γράφει ήδη γκολ από τα αποδυτήρια. Μακάρι να είχα τη δυνατότητα να τη φωτογράφιζα και να την έδειχνα σε κάτι ασουλούπωτες που δεν έχουν ιδέα τι θα πει συνοδός... Πάμε παρακάτω, πρόσωπο υπέροχο και σώμα νεανικό, σφιχτό, αψεγάδιαστο. Είναι προς το κοριτσίστικο - αδύνατο, χωρίς να σημαίνει ότι βυζάκια και κωλαράκι δεν δίνουν αξιοπρεπές παρόν. Υποθέτω ότι με τέτοιο σκαρί κάποια λίγα κιλά στο μέλλον θα μπουν αρμονικά πάνω της (είναι μόλις 20!) Στο αγωνιστικό τμήμα, με τη χημεία μας να δένει νωρίς-νωρίς, με έκανε να μη μπορώ να σηκωθώ από το κρεβάτι. Η πιο γλυκιά εξάντληση..! Πρώτος γύρος με πολύ καλό στοματικό και τελείωμα στο προσωπάκι της και δεύτερος με απόλυτη συμμετοχή της κοπέλας σε ΟΛΑ όσα ήθελα (πάντα μέσα στα πλαίσια των υπηρεσιών της και της υγιεινής), ενώ διέκρινα και κάποιους σπασμούς στο κορμί της, τόσο όταν έπαιρνα τη γέυση από το πεντακάθαρο και λαχταριστό μουνάκι της, όσο και στη διείσδυση αργότερα (μάλλον σε αυτό δεν μπορούν να υποκριθούν οι γυναίκες), κάτι μου με έκανε να απογειωθώ τελείως γιατί πραγματικά έφυγε εντελώς από το μυαλό μου (για λίγη ώρα) η ιδέα του πελάτη και μπήκε αυτή του εραστή που ικανοποιείται με το να δίνει κιόλας και όχι μόνο με το να παίρνει ηδονή... Τι άλλο να πω; Μακάρι σε αυτόν τον κόσμο να ήταν λιγότερα τα εμπόδια (οικονομικά και όχι μόνο) και να μπορούσαμε αυτές τις σπάνιες απολαύσεις να τις κάνουμε -έστω λίγο- λιγότερο σπάνιες... Οπότε, η υποκειμενική μου βαθμολογία είναι -απλά- δέκα (το σύστημα δεν με αφήνει) - ημ/νία ενδεικτική...

Abby, in case you get to read these words, just keep on offering this beauty of yours and this unparalleled pleasure. My mind is set on the moment that we 'll meet again!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
168
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, bill9999 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού