Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 205 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αντρικη ημερα η σημερινη.Τελικος Champions League.
Πιτσες,μπυρες,αντροπαρεα.Οι γυναικες ειτε απομακρυνθηκαν σε ασφαλη αποσταση απο την τηλεοραση ειτε οι πιο πονηρες απο αυτες δηλωσαν οτι γουσταρουν να βλεπουν ποδοσφαιρο αλλα στην ουσια στην πουτσα τους για το αθλημα,να βλεπουν τους νταγλαραδες και να υγραινεται η μουνα τους τις απασχολειΘυμός
Και εδω ερχεται το διλλημαΕμμμμ.
Καθεσαι αντροπαρεα και βλεπεις τον αγωνα η εκμεταλλευσαι την χρυση αυτη ευκαιρια οπου ολοι λειπουν και αλωνιζεις στο Μεταξι;
Ο κυβος εριφθη..οι λαθρο εκαναν μουφα νηστεια την ημερα για να γιορτασουν το ραμαζανιΘυμόςκαι οι δικοι μας εβλεπαν αγωνα.
Το Μεταξι σχεδον αδειο,εδω ολη η Αθηνα ηταν αδεια,ακομη και στο μετρο ελαχιστοι.
Σκληροπυρηνικοι χυστες βρεθηκαμε και εξερευνησαμε προσεκτικα την πιατσαΓερο-μύστης
Η παρτουζα ειχε προαποφασιστει εδω και καιρο,το μονο το οποιο ηταν ακομη ανοιχτο ηταν ο αριθμος των μυστων οι οποιοι θα γαμουσαμε παρεαΚαπέλο
Ετσι χτιζονται οι δυνατες φιλιεςΓερο-μύστηςΝαι!Ναι!
Καποια στιγμη συνεχισαμε μονοι εγω με τον πολλα υποσχομενο νεαρο Χυστη Quaresma ψαχνοντας που θα χωσουμε τις πουτσες μας.Διασχισαμε κατι πεταμενα πρεζακια σε τελικο σταδιο,πηδηξαμε κατι λοφους απο σκουπιδια επι της Ιασωνος που σε μετεφεραν νοερα στην χωματερη της Φυλης-μονο οι γλαροι ελειπανΘυμός-προσπερασαμε εναν τυπο 30 χρονων που ηθελε να του παρουμε κρουασαν λες και ειμαστε ο μπαμπας του ,και χωθηκαμε στο πρασινα βαμμενο μπουρδελο της οδου Ιασωνος 19Α,Μεταξουργειο,Αθηνα,Τ.Κ. 10436.
Δυο μαυρες πουτανες εκδιδονταν εκει,η Ναομι και η Βικυ,μαγεμενες απο βουντου-οπως λεει ο αστικος μυθοςΜαλακία- καποιου αυτοκλητου φυλαρχου σε καποιο κωλοχωρι της Γκανας.
Επιθετικο σαλοναρισμα με χουφτωματα και τριψιματα,sofokleous style για οσους θυμουνται.
Η Βικυ αρχισε να τριβει την κωλαρα της στον Quaresma κανοντας του την καδρονι απο το σαλονι ενω ταυτοχρονα αρχισε να πασπατευει την πουτσα μουΚαπέλο
-ελατε για παρτουζα
-θα σε γαμησουμε και οι δυο μαζι;
-ναι,αμε
-ο φιλος μου ανησυχει αν εισαι καλη στο δωματιο
-καλη ειμαι
ολα αυτα στα Αγγλικα κυριως,αλλα ψευτομιλαει και Ελληνικα.
η Βικυ ειναι μια μαυρουλα,απροσδιοριστου ηλικιας, οπως ολοι οι μαυροι αλλωστε,μεσαιο αναστημα,καλο προσωπο,σγουρο φουντωτο μαλλι ως τους ωμους περιπου,με σφιχτη και γυμνασμενη κωλαρα.Στην κοιλια εχει κατι χαρακιες που,ειναι σαν σχεδιο δεντρου η κατι τετοιο,καποιος μπορει να ξενερωσει βλεποντας τις.
Τετοια ηταν η φουρια της να μας βαλει δωματιο που ουτε λεφτα δεν πηρε,τσατσα δεν εμφανιστηκε πουθενα σε καμια φαση.Μπηκε και αυτη μαζι και της δωσαμε απο 10 ευρω,ο Quaresma σε απαξιωτικα κερματαΝαι!Ναι!
-παρτα,δωστα στην τσατσα και ελα σε 5 λεπτα,οχι πιο πριν
-γιατι σε 5;
-ετσι.
Τα δωματια ειναι μικρα αλλα καθαρα σχετικα και καινουρια ενω υπαρχει και καθρεπτης κατα μηκος του κρεβατιου στον τοιχο.
Αμεσως ξεντυθηκαμε,κατουρησαμε εναλλαξ στον νιπτηραΚαπέλο και βολευτηκαμε.Πεταξαμε τις ψωλες εξω και περιμεναμε χαβαλεδιαζοντας την Βικυ.
-σε λιγο θα εχει την πουτσα μου στο στομα της και θα της γαμας την μουναραΝαι!
-σπρωχνε δυνατα,ετσι θα κανει καλυτερο τσιμπουκιΝαι!
Με το που ηρθε κατευθειαν αρχισε να ρωταει αν εχουμε βαλει καμερα στα κινητα να την τραβηξουμε.της ειπαμε πως οχι αλλα ηθελε να δει τα κινητα μας που ειναιΘυμόςλες και αν θελαμε δεν υπηρχε τροπος.
-μηπως εχεις βαλει εσυ καμερα για να βλεπεις τις πουτσες μας σπιτι σου;
ορθια οπως ηταν αρχισε να μου πασπατευει την ψωλη ενω ο Q την τυλιξε απο πισω και αρχισε να τριβεται στην κωλαρα της.
ταυτοχρονα τα λαιμαργα χερια μας χουφτωναν βυζια και οτι αλλο βρισκαμεΝαι!
Ξαπλωσα στο κρεβατι και αφου μου εβαλε καποτα αρχισε να τσιμπουκωνειΝαι!
Πολυ καλο βαθυ τσιμπουκι,της επιασα τα μαλλια και της ανεβοκατεβαζα το κεφαλι,χωρις ομως να τον παιρνει μεχρι την ριζαΚεφάλι σε τοίχο!
Εβαλε λιγο χεριΘυμός αλλα της το απομακρυναΓερο-μύστης
απο πισω την πρεσαριζε ο QΝαι!
-Tι ρε,της τον καρφωσες και την γαμας;
-οχι ακομηΚαπέλο
Αμεσως χτυπησαμε τα χερια hi-fiveΝαι!Ναι!Ναι!
-'γυρνα να σε γαμησω και αρχισε να παιρνεις πιπα στον φιλο μου'
η πουτανα στηθηκε στα 2 ποδια ορθια,καμπουριασε την μεση και αρχισε να τσιμπουκωνει τον Q ο οποιος ξαπλωσε καθετα στο κρεβατι ενω εγω της τον καρφωσα με την μια στην μουναραΝαι!
Πολυ καλο και σφιχτο μουνι,παρολο που εχει γραψει χιλιομετρα πεομηκους.Γαντζωθηκα απο τα κωλομερια της τα οποια ανοιξα για να τεσταρω κωλοτρυπιδι.Πολυ σφιχτο γκροβερ, περιεργως δεν φανηκε δουλεμενοΕμμμμ
Με δυνατες σπρωξιες την γαμουσα ενω αυτη τσιμπουκωνε φιλοτιμα στον συναγωνιστηΝαι!
Δεν μου ερχοταν να χυσω ομως και επειδη και ο χρονος δεν ηταν και πολυς την εβαλα να μου παρει παλι τσιμπουκι και να μου τον παιξει ξαπλωτος κανοντας ευγενικα ακρη για να μπορεσει να γαμησει και ο συναγωνιστηςΚαπέλο
Οι πουτσιες που την κερναγε διναν την καταλληλη ωθηση ωστε να μου παιρνει σωστο τσιμπουκι εναλλαξ με χειρομαλαξηΝαι!
Μολις μου ρθε να αδειασω της ειπα να μου τον παξει δυνατα,οπως και εκανε,στραγγιζοντας την πουτσα μου ενω ταυτοχρονα Ο Q της εσκιζε το μουνιΝαι!
Σηκωθηκα,καναμε αλλο ενα hi-fiveΝαι! και καθισα να απολαυσω το υπολοιπο θεαμαΓερο-μύστης
Ο Μυστης την σηκωσε και αρχισε να την γαμαει πισωκολλητα στα ορθιαΝαι!Προσκύνημα
Την γυρισε μαλιστα και προς το μερος μου για να βλεπω την μαπα της οσο της τον καρφωνεΝαι!
Καλο πουτανακι και αυτο,γουσταρε το σκισιμο της μουνας της!
-ετσι,γαμα της το μουνι!τον παροτρυνα
δεν αργησε να της γεμισει το μουνοτρυπιδι με χυσια μουγγριζονταςΝαι!
Το τσουλακι εδειχνε να το ευχαριστιεται.που να ηξερε οτι θα γινει το ονομα της κριτικη στο ιντερνετΝαι!
-μπραβο Βικυ,εισαι φιλοτιμη ,ξερεις να γαμιεσαι
-κριμα που δεν γουσταρεις καμερα,θα γινοσουν διασημη μια μεραΓερο-μύστης
-δεν θελω να δω την φατσα μου στο ιντερνετ
αφου μας ρωτησε ξανα και ξανα αν περασαμε καλα,την ευχαριστησαμε και εφυγε.
αμεσως ξανανοιξε την πορτα.
-ολα καλα;ρωτησε
Το πορνιδιο γουσταρε που την σκισανε 2 ψωλες μαζιΝαι!πρεπει να εχει κανει πολλες παρτουζεςΓερο-μύστης
Αν εδινε και κωλοτρυπιδι βεβαια θα ηταν ακομη καλυτερα,εκει θα εφευγε μπουσουλωνταςΚαπέλο
Αλλα για αυτο υπαρχουν και αλλες διαθεσιμες πουτανες.Ναι!
θα ακολουθησουν και Gangbang στο ΜεταξιΓερο-μύστηςτο ποταμι δεν γυριζει πισωΓερο-μύστης
Κοινη πεποιθηση οτι ειναι μια φιλοτιμη πουτανα,που κανει οτι μπορει για να μην φυγεις αχυστος,καλης εμφανισης,με τα σημαδια στην κοιλια να αποτελουν ενδεχομενως για καποιους μειον.
Πλυθηκαμε,ντυθηκαμε και βγηκαμε στην αδεια σχεδον ακομη Ιασωνος.
Τη ιδια ωρα που ο Μπειλ το καρφωνε με αναποδο ψαλιδι στον τροχονομο Καριους ο Quaresma σκοραρε μετα απο σεντρα ακριβειας μου στη μουνα της Αφρικανης cock-keeperΝαι!
O Μπειλ θα παρει μερικα εκατομμυρια και μεις τα τρια μαςΝαι!
Αλλα τετοια μπαλιτσα στο Μεταξι λιγοι μπορουν να παιξουνΚαπέλο
Τα σεβη μου ΜυστεςΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2018
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, messinia, dourosladers και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2018
Ασύγκριτη η ηδονή να δίνεις τα 9,99 σε κέρματαΝαι!
28 Μαΐου, 2018
Νάσο, επιβάλεται μελλοντικά το Gangbang.
Ναι!
29 Μαΐου, 2018
Νάσο , τιτανομεγιστε πορνο-χυστη , μ'αρέσει που δίνεις και Τ.Κ στην κριτική ....χαχαχχα....Είσαι τεράστιος παίκτης ρεεεεεε !!
30 Μαΐου, 2018
thanks ΜυστεςΚαπέλοερχεται GangbangΝαι!Ναι!Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4