Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 441730
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ντάξει ότι και να πεί κανείς είναι λίγο για την Έλενα , τα έχω πει ξανά κι εγώ όπως και πολλοί άλλοι . Ότι κι αν έχω δοκιμάσει από εδώ και από εκεί δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από την Έλενα . Ειδικά για τα χρήματα που δίνεις αυτό που παίρνεις είναι κάτι εξωπραγματικό πραγματικά . Είναι σαν να είσαι με την κοπέλα σου , δεν σε κάνει να νιώθεις ότι σε σιχαίνεται πολύ βασικό για μένα , δεν βιάζεται , δεν λέει όχι σου μου και τέτοια , δεν σου φέρεται εν ολίγοις μαλακισμένα . Ίσα ίσα που σε κάνει να νιώθεις ότι αυτό που κάνει δεν το κάνει από αγγαρεία αλλά γιατί το γουστάρει . Και αυτό είναι το πιο σημαντικό για μένα . Έχω πάρει αρκετά μικρά προγράμματα με την Έλενα και ένα μεγαλύτερο για τις 2 εκτονώσεις .

Για τη συγκεκριμένη συνεδρία μπήκα στον κόπο να γράψω κριτική απλά και μόνο για να περιγράφω κάτι που έκανε που δείχνει ακριβώς ότι η κοπέλα γουστάρει αυτό που κάνει και ξέρει πως γίνεται . Τελεία . Όπως θα σε ικανοποιήσει η Έλενα δεν θα σε ικανοποιήσει καμμιά πάντα σε αυτά τα χρήματα και αυτές τις καταστάσεις αλλά και περιοχές . Αλλού δεν ξέρω τι μπορεί να παίζει.

Η αλήθεια είναι ότι Έλενα Έλενα Έλενα συνέχεια κάποια στιγμή ήθελα να δοκιμάσω κάτι άλλο . Δοκίμαζα λοιπόν κατά καιρούς κάτι στούντιο κάτι άλλα μασάζ κτλ πάντα μισό ικανοποιημένος .
Πάω λοιπόν Μπακνανά περνάνε οι κοπέλες στην Έλενα σταματάμε και έρχεται στο δωμάτιο . Αρχίζει με το μασάζ κτλ και φτάνουμε στο στοματικό . Και χωρίς να έχω ζητήσει κάτι εγώ , χωρίς να έχουμε συζητήσει κάτι άλλο χωρίς τίποτα με δική της πρωτοβουλία βλέπω ότι ανοίγει ένα σιρόπι σοκολάτας το οποίο είχε παραδίπλα και δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι υπάρχει στο δωμάτιο μέχρι εκείνη τη στιγμή, και γέρνει προς τα πίσω το κεφάλι της και ρίχνει μια γεναία ποσότητα στο στόμα της . Στην συνέχεια ρίχνει και σε μένα , το σιρόπι ήταν σχετικά κρύο και η αίσθηση ήταν φοβερή. Στη συνέχεια με καταπίνει όπως συνήθως και μου κάνει μια πίπα ε κ π λ η κ τ ι κ ή όπως συνηθίζει. Φυσικά μετά από λίγο έρχεται η στιγμή , και αγγίζοντας την λίγο στο κεφάλι της δίνω να καταλάβει ότι θέλω να πάει με πιο γρήγορους ρυθμούς για να τελειώσω.
Και τι γυρνάει και μου λέει ; Κάτσε ρε παιδί μου απόλαυσέ το τι βιάζεσαι ; Ρε τι να λέμε τώρα ; Υπάρχει περίπτωση να το ακούσεις αυτό πουθενά ;Το αντίθετο το έχω ακούσει , να φωνάζει ο άλλος από έξω άντε ακόμα έχω ακούσει αλλά αυτό δεν το έχω ακούσει . Δεν βιάζεται να τελειώσει μαζί σου να πάει στον επόμενο ρε παιδί μου. Θέλει να σε ικανοποιήσει τέλος.
Έλενα σε ευχαριστώ. Μόνο αυτό.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
71
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 netprowler, Andrew256, tonos17 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού